شناسه خبر : 95862
شنبه 12 آذر 1401 , 09:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

عملیات ضد صهیونیستی در پاسخ به جنایت امروز اشغالگران در جنوب نابلس

عملیات ضد صهیونیستی در پاسخ به جنایت امروز اشغالگران در جنوب نابلس

منابع فلسطینی از عملیات ضد صهیونیستی جدید در کرانه باختری در پاسخ به جنایت ضد بشری اشغالگران در جنوب نابلس خبر دادند.

منابع محلی از تیراندازی جوانان مقاوم فلسطینی به سمت نظامیان صهیونیست در ایست جلمه در نزدیکی جنین واقع در کرانه باختری خبر دادند.

بیشتر بخوانید

گردان جنین در این باره  اعلام کرد: به حول و قوه الهی، رزمندگان ما توانستند ایست جلمه را به رگبار ببندند.

این عملیات در پاسخ به جنایت امروز نظامیان صهیونیست در به شهادت رساندن یک جوان فلسطینی در منطقه حواره در جنوب نابلس صورت گرفته است.

طارق سلمی سخنگوی جنبش جهاد اسلامی هم گفت: جنایات اشغالگران بی‌پاسخ نخواهد ماند و مقاومت هرگز، ملت فلسطین را تنها نگذاشته و از آن حمایت خواهد کرد و اشغالگران هم بهای جنایاتشان را می‌پردازند.

اتحادیه اروپا که در کنار آمریکا از مهمترین حامیان رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود، در بیانیه ظاهری اعلام کرد که اقدام اسرائیل در کشتن(شهید کردن) 10 فلسطینی در مدت 72 ساعت بر خلاف قوانین بین المللی است و تشدید خشونت اسرائیل در کرانه باختری و قدس اشغالی نگرانی شدید ما را به دنبال دارد.

به نقل از تسنیم

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi