شناسه خبر : 95872
شنبه 12 آذر 1401 , 10:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پیکر شهید جلیل نوری دزفولی تفحص و شناسایی شد

پیکر شهید جلیل نوری دزفولی تفحص و شناسایی شد

با تلاش گروه‌های تفحص شهدا، پیکر مطهر شهید نوری پس از گذشت ۳۸ سال کشف و از طریق آزمایش «دی ان ای» شناسایی شد.

با تلاش گروه‌های تفحص شهدا، پیکر مطهر شهید نوری پس از گذشت ۳۸ سال کشف و از طریق آزمایش DNA شناسایی شد و خانواده محترم این شهید از چشم انتظاری در آمدند.

«جلیل نوری دزفولی» فرزند عبدالحمید در تاریخ بیستم آبان سال ۱۳۴۶ متولد شد. وی به عنوان بسیجی در جبهه حق علیه باطل حضور یافت و سرانجام در بیست و سوم اسفند سال ۱۳۶۳ در حالی که ۱۷ سال داشت با حضور در عملیات بدر (منطقه شرق دجله) به فیض شهادت نائل آمده و پیکر پاکش در این منطقه بر جای مانده بود.

همچنین مزار یادبود این شهید والامقام در گلزار شهدای بهشت علی شهرستان دزفول قرار دارد که پیکر مطهر این شهید گرانقدر در ایام فاطمیه اول تشییع و در همانجا به خاک سپرده خواهد شد.

منبع: خبرنگار مهر
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
بسم رب الشهداوالصدیقین، برادرشهـــیدم به وطنت خوش اومدی، براماهم دعا کن، دعاکن ماهم عاقبت بخیربشیم، سلام مارو ب حضرت ارباب علیه السلام برسون، التماس دعای فراوان داریم
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi