شناسه خبر : 95879
شنبه 12 آذر 1401 , 11:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید منصوب شد

سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید منصوب شد

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «محسن بزرگی» را به عنوان «سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.

متن حکم سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرح ذیل است:

جناب آقای محسن بزرگی
سلام علیکم

نظر به مراتب شایستگی، توانمندی، تخصص و تجارب، جنابعالی را به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب می‌‌کنم.
انجام اقدامات مرتبط در حوزه مربوطه سازمان با بهره‌گیری از همکاری کارکنان محترم آن مجموعه، استفاده از ظرفیت‌های حقوقی و قضایی، بهره‌گیری از تعاملات فی مابین این بنیاد و خانه ملت، ایجاد تعاملات درون و برون‌سازمانی، تقویت و ارتقای سطح فعالیت‌ها با سرلوحه قرار دادن اصل حاکم بر خدمات‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری، تبیین اقدامات بنیاد، اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و انجام سایر اقدامات مرتبط، با حفظ اخلاق حرفه‌ای در جهت تعالی مادی و معنوی اهداف سازمان، مورد تأکید می‌باشد.
توفیق جنابعالی را از درگاه پروردگار متعال مسئلت دارم.
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

گفتنی است تجاربی همچون معاونت حقوقی و انتظامی باشگاه استقلال، عضویت در هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، دبیر و نایب رئیس شورای عالی راهبردی حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی، مشاور حقوقی مجمع تشخیص مصلحت نظام و ریاست مرکز حقوقی و صیانت از دارائیهای دانشگاه آزاد اسلامی در کارنامه محسن بزرگی دیده می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi