شناسه خبر : 95896
یکشنبه 13 آذر 1401 , 11:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهردار تهران:

خواسته معلولین را مورد توجه ویژه قرار خواهیم داد

تخلفاتی که در کمیسیون ماده ۱۰۰صورت می‌گیرد و مرتبط با آسایش معلولین است نباید منتج به جریمه شود...

فاش نیوز - شهردار تهران در حاشیه آئین بهره‌برداری از پروژه‌های مناسب سازی معابر و فضاهای عمومی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: تا پیش از آغاز به کار مدیریت شهری جدید در دوره فعلی ۱۲۷ پارک در شهر تهران مناسب سازی شده بود، اما در یکسال گذشته ۱۱۷ پارک مناسب سازی آن آغاز شده که ۵۳ مورد به اتمام رسیده و مابقی نیز تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید. بدین ترتیب این موضوع نشان می‌دهد که مدیریت شهری جدید اهتمام ویژه‌ای برای مناسب سازی معابر شهری و بوستان‌ها دارد.

خسارت۴۰۰میلیاردی به اموال تهران دراغتشاشات اخیر/آنچه مایه سلب آسایش معلولین است را نمی‌پذیریم

علیرضا زاکانی درباره وجود برخی انتقادها درباره شیوه مناسب سازی در بوستان منطقه ۱۷ تصریح کرد: در انتهای این بوستان برای خطی که جهت معلولین مشخص شده بود بحثی وجود داشت که مقرر شد اصلاحات لازم روی آن انجام شود. امروز ۲ بوستان در مناطق ۱۰ و ۱۷ مناسب سازی شده است که بوستان ۶۵۰۰ متر مکعبی در منطقه ۱۰ و بوستان دیگری در منطقه ۱۷ مناسب سازی شده که هر دو در مناطق کم برخوردار به لحاظ سرانه فضای سبز، احداث شده است. بی تردید این نهضت برای مناسب سازی آغاز شده و ادامه دارد.

شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه مناسب سازی در معابر و ساختمان‌های شهر پیگیری خواهد شد، افزود: امیدواریم علاوه بر ساختمان‌های مدیریت شهری موضوع مناسب سازی در ساختمان‌های شخصی نیز پیگیری شود.

وی در خصوص درخواست برخی معلولین در مورد تصمیمات کمیسیون ماده ۱۰۰ برای مسائل مربوط به معلولین نیز گفت: تخلفاتی که در کمیسیون ماده ۱۰۰صورت می‌گیرد و مرتبط با آسایش معلولین است نباید منتج به جریمه شود. ما نیز آنچه که مایه سلب آسایش معلولین است را نمی‌پذیریم و جریمه‌ها باید منتج به بازسازی شود. لذا این خواسته معلولین را مورد توجه ویژه قرار خواهیم داد.

به گزارش مشرق، زاکانی درباره مناسب سازی معابر در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران نیز اظهار کرد: ۲۰۰ کیلومتر قدرالسهمی بود که در مناطق توزیع شده بود اما امروز بر اساس گزارشی که شهردار منطقه ۱۷ اعلام کرد فراتر از آنچه که برای این منطقه مشخص شده مناسب سازی انجام شده و تا پایان سال ۶۰ درصد بیشتر از آنچه که برای منطقه مشخص شده است مناسب سازی انجام خواهد شد. در سایر مناطق نیز این موارد مشاهده می‌شود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
همه اخبار ایثارگران ومسئولان ایثارگر شده مناسب سازی ورود وخروج معلولان وجانبازان چقدر کار کلیدی قابل تاملی .از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد وگفت شیرین است .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi