شناسه خبر : 95983
چهارشنبه 16 آذر 1401 , 08:49
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دیدار با حاج اسماعیل یکتایی جانباز ۷۰ درصد لنگرودی

جمعی از مسولان شهرستان لنگرود با حاج اسماعیل یکتایی از جانبازان ۷۰ درصد و آزاده هشت سال دفاع مقدس در این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

دیدار با حاج اسماعیل یکتایی جانباز ۷۰ درصد لنگرودی

 جمعی از مسولان شهرستان لنگرود با «حاج اسماعیل یکتایی» جانباز و آزاده ۸ سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

«حاج اسماعیل یکتایی» از جانبازان ۷۰ درصد و آزاده هشت سال دفاع مقدس است که حدود ۴ سال در اسارت بود و پس از طی دوران اسارت و بازگشت به میهن اسلامی در حوزه ادبیات دفاع مقدس افزودن بر ۱۵ جلد کتاب و بیش از ۲۰۰ مقاله علمی و ادبی تألیف کرد.

«بازداشتگاه تکریت ۱۱»، «مثل پرنده»، «زندگی ممنوع»، «خنده در اسارت»، «عطر گل محمدی» «در اسارت یانکی‌ها» «نسیم شرقی»، «صدای سخن عشق» و «چهارفصل عشق» از جمله تالیفات «حاج اسماعیل یکتایی» است.

دیدار با حاج اسماعیل یکتایی جانباز ۷۰ درصد لنگرودی

 

 

 

 

 

 

کتاب «رقص روی یک پا» از جمله تألیفات حاج اسماعیل یکتایی، حاوی خاطرات شفاهی این آزاده لنگرودی است که از سوی حوزه هنری منتشر شد و به عنوان اثر ملی مورد تفقد مقام معظم رهبری و استقبال علاقه‌مندان نیز قرار گرفت.

همزمان با هفته بسیج امسال از سوی سرلشکر پاسدار «محمد باقری» فرمانده کل نیرو‌های مسلح و رئیس شورای هماهنگی امور رزمندگان، سند ملی ایثار به این آزاده و جانباز ۷۰ درصد لنگرودی اعطا شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi