شناسه خبر : 96642
سه شنبه 06 دي 1401 , 15:26
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

فروشگاه اتکا یا دزد سر گردنه!

جانیاز بدون درصد  -  با درود حضور دوستان شبکه فاش نیوز؛ و اما از شما دوستان درخواست می شود حتما این نوشته را به حضور مسئولان ایثارگران برسانید که همه کسانی که کارت اتکا دریافت کرده اند، از کلاهبرداری شما آگاهند.

از هر نفر ۳۶۰۰۰۰ تومان حق عضویت می گیرید. ۲ فروشگاهای مربوطه در اصل دزدان خیابان هستند و در روز روشن ۵۰ الی ۶۰ درصد اجناس مانده نسبت به بازار آشفته موجود گرانتر می فروشند.

این خدمت نیست. این ستم به ایثارگران است که از ما بگیرید و جیب زیاده خواهان خود را پرکنید. مثال یک پاکت چای را می دهند ۱۲۵ هزارتومان. در صورتی که همان چای در بازار ۷۵ هزار تومان است. این همان بیزینس های حرمی هستش که همه را قانون تعطیل و سرشاخه های آن را گرفتند و زندانی کردند.

با تشکر از زحمات شبکه فاش نیوز.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
منظور شما حکمت کارته؟ من گرفتم ولی هنوز فعال نشده..گفتند چیزی از شما کسر نمیشه... اگر اطلاع موثق دارید لطف کنید بفرمائید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi