شناسه خبر : 96959
جمعه 16 دي 1401 , 21:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تقدیر از ورزشکاران جانباز و معلول در سالگرد شهادت سردار دل‌ها

 مراسم تقدیر از ورزشکاران جانباز و معلول در سالگرد شهادت سردار سلیمانی

مراسم تقدیر از ورزشکاران جانباز و معلول که مدال‌های پارالمپیک خود را به سردار سلیمانی تقدیم کرده بودند، برگزار شد.

به گزارش   خبرگزاری تسنیم، مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و همچنین تقدیر از مدال‌آورانی که مدال خود را به این شهید تقدیم کرده‌اند، صبح امروز در فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد.

در این مراسم چهره‌هایی همچون سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سابق سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، محمد پولادگر، معاون وزیر ورزش، شعبانی‌بهار و باران چشمه روسای فدراسیون‌های تیروکمان و ورزش‌های زورخانه‌ای، نوروزی عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان، حسین رضازاده و تعدادی از ورزشکاران جانباز و معلول حضور داشتند.

در این مراسم از روح‌الله رستمی، سعید افروز، حامد امیری، هاشمیه متقیان و پیمان نصیری که مدال خود را به سردار سلیمانی تقدیم کرده بودند، تقدیر شد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi