شناسه خبر : 97542
سه شنبه 04 بهمن 1401 , 11:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مهلت ارسال آثار به جشنواره چندرسانه‌ای «رسم سرخ» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به دومین دوره جشنواره چندرسانه‌ای «رسم سرخ» که به کوشش اداره‌کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران درحال برگزاری است، تمدید شد.

 

مهلت ارسال آثار به جشنواره چندرسانه‌ای «رسم سرخ» تمدید شدبه گزارش دفاع‌پرس، دومین دوره جشنواره چندرسانه‌ای رسم سرخ با شعار نهضت هنری جهاد تبیین با همکاری ۳۳ نهاد و سازمان از ۲۲ تیر امسال در حال برگزاری است.

شرکت‌کنندگان در این دوره از جشنواره می‌توانند آثار خود را در بخش‌های اینفوگرافیک، موشن گرافیک، ویدئو ژورنال، بازی‌های رایانه‌ای و نرم‌افزار‌های موبایلی با موضوعات جهاد تبیین در حوزه ایثار و شهادت، بیانیه گام دوم انقلاب، قهرمان پروری، ایثار اجتماعی، دیپلماسی ایثار، خودباوری و همگرایی ملی و قدرت نرم تهیه و به دبیرخانه ارسال کنند.

فعالان و هنرمندان آثارِ چندرسانه‌ای که علاقه‌مند به شرکت در جشنواره رسم سرخ هستند، تا یک هفته آینده فرصت دارند برای نام‌نویسی و ارسال آثار خود به سایت نوید شاهد مراجعه کنند.

دومین جشنواره رسم سرخ در هر بخش سه برگزیده خواهد داشت و به نفرات اول تا سوم، در بخش‌های موشن گرافیک، بازی‌های رایانه‌ای و نرم افزار‌های موبایلی، افزون‌بر لوح و تندیس جشنواره، به ترتیب ۱۵۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون و ۷۰ میلیون ریال جایزه اهدا می‌شود.

همچنین به نفرات اول تا سوم بخش‌های اینفوگرافیک و ویدئو ژورنال افزون‌بر لوح و تندیس جشنواره، به ترتیب ۷۰ میلیون، ۵۰ میلیون و ۳۰ میلیون ریال جایزه اهدا می‌شود.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi