شناسه خبر : 97570
چهارشنبه 05 بهمن 1401 , 10:24
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ضرورت الگوگیری از شهید طهرانی‌مقدم در میدان جنگ رسانه‌ای

حجت‌الاسلام طباطبایی در جریان بازدید از خبرگزاری دفاع مقدس راهکار پیروزی کشور در جنگ رسانه‌ای را الگوبرداری از شهید طهرانی‌مقدم در میدان دادن به جوانان دانست.

 

در میدان جنگ رسانه‌ای از شهید تهرانی مقدم الگو بگیریمبه گزارش دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «سید جعفر طباطبایی» رئیس عقیدتی سیاسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صبح امروز (سه‌شنبه) از خبرگزاری دفاع مقدس بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند تهیه و تولید اخبار در این خبرگزاری قرار گرفت و با مسئولان و خبرنگاران حاضر به گفت‌وگو پرداخت.

حجت‌الاسلام طباطبایی در حاشیه این بازدید طی سخنانی به ذکر خاطره‌ای از سرلشکر «غلامعلی رشید» درخصوص شهید سردار طهرانی‌مقدم پرداخت و اظهار داشت: سرلشکر رشید نقل می‌کرد، سال ۶۰ پشت خاکریز بودیم و عراق با آتشی سنگین جبهه ما را می‌کوبید. شهید طهرانی‌مقدم هم که آنجا بود گفت، باید فکری کنیم چون با کلاشینکف نمی‌شود مقابل دشمن ایستاد؛ لذا به فرماندهی وقت سپاه نامه نوشت که باید تیپ مستقل توپخانه‌ای راه بیاندازیم.

وی افزود: شهید طهرانی‌مقدم کار را شروع کرد و با سختی و مرارت، در سال ۱۳۶۳ واحد توپخانه رسما تشکیل شد؛ در ادامه اذعان داشت که باید به فکر موشک باشیم و سال ۱۳۶۵ اولین موشک را شلیک کرد. این‌ها در کتابی به نام «۱۷ روز ایستاده» آورده شده است.

حجت‌الاسلام طباطبایی با بیان اینکه، شهید طهرانی‌مقدم برای ساخت موشک از تعدادی نیروی جوان استفاده کرد و موفق شد، تصریح کرد: امروز هم ما درگیر جنگی تمام عیار هستیم و ابزار این جنگ رسانه است، فلذا در این جنگ هم اگر قرار است کاری کنیم باید با کمک جوانان رقم بزنیم.

رئیس عقیدتی سیاسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خطاب به خبرنگاران خبرگزاری دفاع مقدس گفت: کار رسانه سخت است و شوخی بردار نیست. من ناراحت و نگران می‌شوم وقتی خبر می‌رسد که آتش جبهه خودی در فضای رسانه ناچیز است و در مقابل، دشمن با قدرت ۹۰ درصدی وارد کارزار شده است.

حجت‌الاسلام طباطبایی ادامه داد: اینگونه است که وقتی حکم قصاص فردی خاطی که دو نفر را به قتل رسانده صادر می‌شود، درحالی‌که خودش اذعان به قتل کرده، در فضای رسانه ۹۰ درصد جهت اغفال اذهان عمومی به دفاع از او برمی‌آیند و جای مظلوم و ظالم را عوض می‌کنند.

وی در پایان با آرزوی موفقیت برای خبرنگاران، فعالان و مجاهدان جبهۀ فرهنگی در این نبرد نامتقارن، خبرگزاری دفاع مقدس را خط مقدم جبهۀ رسانه‌ای انقلاب اسلامی، دانست و تاکید کرد: با وجود پشتیبانی‌های مالی و تجهیزاتی که از رسانه‌های معاند می‌شود، بنده اطمینان دارم که همانند دوران دفاع مقدس در این جبهه نیز با وجود محدودیت‌ها، سختی‌ها و کاستی‌ها، با مجاهدت، تلاش و تخصص شما جوانان عزیز، با توکل به خدا و توسل به ائمه معصومین و شهدا پیروزی با ما خواهد بود.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi