شناسه خبر : 97580
چهارشنبه 05 بهمن 1401 , 11:13
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نخست‌وزیر سابق اوکراین افشا کرد

اداره امور اوکراین در دست زلنسکی نیست آمریکا و انگلیس همه‌کاره اند

نخست‌وزیر پیشین اوکراین فاش کرده که اداره امور اوکراین در دستان «ولودیمیر زلنسکی» نیست و این سازمان‌های جاسوسی آمریکا و انگلیس هستند که این کشور را اداره می‌کنند.

«نیکلای آزاروف » دوشنبه اظهار داشت که کشورش به جای مقامات رسمی، توسط سرویس‌های جاسوسی سازمان« سیا» و «ام‌ای 6» انگلیس اداره می‌شود: «مقاماتی مثل ولودیمیر زلنسکی رئیس‌جمهور اوکراین و دیگران چندان قدرتی ندارند و تمام امور در دست سرویس‌های جاسوسی انگلیس و آمریکا است...آنها عملاً تمام اقداماتی که گفته می‌شود توسط «زلنسکی» و «زالوژنی» فرمانده نیروهای مسلح اوکراین انجام شده است را هدایت می‌کنند.» «آزاروف» پیشتر نیز به روزنامه «ایزوستیا »گفته بود آمادگی کیف برای مذاکرات صلح کاملاً به تصمیم آمریکا بستگی دارد. گفتنی است «نیکلای آزاروف » علاوه‌بر پست نخست‌وزیری پس از ۲۰۱۰ میلادی پست‌های دیگری مانند وزارت دارایی اوکراین نیز در اختیار داشت.

 
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi