شناسه خبر : 97636
شنبه 08 بهمن 1401 , 08:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

وصال مادرشهیدمدافع حرم پس از ۷ سال فراق با فرزند شهیدش

مادر گرامی و خانواده شهید مدافع حرم «مهدی آدینه» پس از 7 سال از شهادتش، مزار شهید خود را در بهشت زهرای تهران زیارت کردند.
 
وصال مادر پس از 7 سال فراق با فرزند شهیدش در بهشت زهرا تهران
به گزارش «ایثار» ، آیین تکریم و استقبال از خانواده شهید مدافع حرم «مهدی آدینه» پنج شنبه 6 بهمن در بهشت زهرای تهران برگزار شد.
در این مراسم مادر و برادران و خواهر این شهید افتخار آفرین مدافع حرم پس از 7 سال از فراق دوری شهید افتخار آفرینشان، برای نخستین بار مزار شهید خود را زیارت کردند.
پیکر شهید مهدی آدینه از شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون بعد از گذشت هفت سال از شهادت، با آزمایش «دی ان ای» شناسایی و این خبر توسط مسئولان فاطمیون و سپاه استان قم به مادر شهید اعلام شد.
شهید مدافع حرم «مهدی آدینه» متولد 1371 در جعفرآباد قم چشم به جهان گشود و در 31 فروردین 1394 در استان درعای سوریه در شهرک بصری الحریر توسط تروریست های تکفیری به مقام رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش در قطعه 50 بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شده است.
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi