شناسه خبر : 97637
شنبه 08 بهمن 1401 , 08:37
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

دیدار رئیس بنیاد شهید با خانواده‌های شهدا و ایثارگران همدان

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه 6 بهمن ماه در ادامه سفر به استان همدان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در استان همدان

به گزارش «ایثار»، دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با خانواده شهیدان «رضا و مهدی رمضانی پور» و خانواده شهید «محمدرضا پیری» در منازل آنها دیدار و سلام مقام معظم رهبری و رئیس جمهور را به آنها ابلاغ کرد.
معاون رئیس جمهور با اشاره به ایثار و فداکاری شهیدان والامقام تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با صبر و فداکاری حق بزرگی بر گردن کشور دارند و دیدار و خدمت به آنها افتخاری بزرگ برای همه مسئولان کشور است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با مادر شهیدان رمضانی پور گفت: موجب افتخار است که امروز در سفر استانی خدمت مادر دو شهید بزرگوار بسیجی باشیم و از وجود شما که باعث خیر و برکت جامعه هستید بهره‌مند شویم.
خانواده معظم شهدا در این دیدارهای صمیمانه به بیان خاطراتی از زندگی شهدا پرداختند.
شهید طلبه «رضا رمضانی پور» ۸ بهمن ۶۵ در شلمچه و شهید «مهدی رمضانی پور» ۲۲ مرداد ۶۶ در منطقه ابوالفتح به شهادت رسیدند.
شهید «محمدرضا پیری» نیز ۱۵ مرداد ۶۱ در قصرشیرین به فیض شهادت نائل شد و هنوز مفقودالاثر است.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi