شناسه خبر : 97642
شنبه 08 بهمن 1401 , 08:49
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

رئیس بیمارستان ساسان: ترخیص جانباز با نظر پزشک متخصص بود

رئیس و مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی ساسان ترخیص اجباری و یا تکمیل سقف هزینه‌های درمانی یکی از جانبازان معزز را تکذیب کرد و گفت: بر اساس قانون، خدمات بیمه درمان تکمیلی جانبازان بدون سقف ارائه می‌شود.

رئیس بیمارستان ساسان: ترخیص جانباز با نظر پزشک متخصص بود/ بیمه درمان تکمیلی جانبازان سقفی ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس، دکتر افشین مقصودی در خصوص خبر ترخیص اجباری یکی از جانبازان در فارس (اینجا بخوانید) گفت: این جانباز عزیز تقریباً ۳ ماه و نیم در این بیمارستان بستری بودند و با نظر پزشکان متخصص و فوق تخصص بیمارستان مرخص شده‌اند.

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی ساسان در مورد اینکه ادعا شده سقف بیمه این جانباز پر شده است و به همین دلیل بیمارستان ایشان را ترخیص کرده است، گفت: همسر ایشان به دفتر من مراجعه کردند و این موضوع را عنوان کردند، در حضور چند نفر که در دفتر من بودند به ایشان گفتم که این موضوع صحت ندارد و بیمه درمان جانبازان عزیز بدون سقف است و اینکه این موضوع در رسانه‌ها مطرح شد، موجب تعجب است.

مقصودی ادامه داد: راهنمایی لازم به همسر این جانباز ارائه شد که اگر مسئله احتمالی در سلامتی ایشان بروز کرد، اقدامات لازم را انجام دهند و تأکید کردم که در صورت نیاز، بیمارستان ساسان آماده ارائه خدمات درمانی به ایشان است.

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی ساسان افزود: این جانباز از نظر سلامتی و نظر پزشکان هم‌اکنون نیازی به بستری ندارد و روز گذشته نیز که با ایشان تماس گرفته شده از نظر مسائل پزشکی مشکلی نبوده و در صورت نیاز نیز همه بیمارستان‌های بنیاد ایشان را پذیرش خواهند کرد.

وی تأکید کرد: بیمه تکمیلی جانبازان سقفی ندارد و همه امکانات درمانی و دارویی به صورت رایگان در اختیار ایشان قرار گرفته است و حتی هزینه اتاق خصوصی، همراه بیمار و پذیرایی ایشان که در تعهد بیمه نیز نبوده است را بیمارستان پرداخت کرده است.

منبع: خبرگزاری فارس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi