شناسه خبر : 97662
شنبه 08 بهمن 1401 , 10:52
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهید جامع‌داری: پیرو ولایت فقیه باشید

شهید سلمان جامع‌داری در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «پیرو ولایت فقیه باشید امروز روزی است که حجت بر همگان تمام شده و جای هیچ عذری نیست و نکند کوتاهی کنید و به روسیاهی ابدی گرفتار شوید».

شهید دفاع مقدس
 

شهید جامع‌داری: پیرو ولایت فقیه باشیدبه گزارش دفاع‌پرس، «شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر افتد.

وقاتلوا حتی لاتکون فتنه: بجنگید تا دفع کل فتنه

شهادت تنها سلاح برنده‌ای است که هیچ ابرقدرتی توانایی ساختن آن را ندارد دگر بار سروقامتان تاریخ به پا خواستند تا شمع جاودانه تاریخ شوند خود بسوزند و روشنایی‌بخش بین تاریکی و ظلمت شوند و روشنایی‌بخش انسان‌ها ره گم کرده شوند تا آنکه انتظار به پایان رسد و مهدی موعود از پس پرده غیبت بدر آید و جهان را پر از عدل و داد نماید.‌ای خدای بزرگ از تو بسیار سپاسگزارم که توفیق جنگیدن در راه خود را به من عطا فرمودی راهی را که من انتخاب کرده‌ام همان راه حسین است به فرمان کسی راهی جبهه می‌شوم که پیر خردمند و داناست که در واقع همان حسین زمان است.

من می‌دانم که مرگ خواهد آمد و انسان را در خود فرا خواهد گرفت پس بیائید خود ما به سراغ مرگ برویم و او را خوار و ذلیل نمائیم البته شهادت مرتبه‌ای نیست که همه افراد بدان نایل آیند، وقتی این وصیت‌نامه را می‌نگارم احتمال شهادت بسیار بعید است، ولی به هر حال آرزو بر جوانان عیب نیست.

بارخدایا! از تو می‌خواهم آرزویم را برآورده کنی و شهادت را نصیبم نمایی؛ خدایا! به حسین بگو که حسین جان پیروانت زیر بار ظلم و سلطه جباران و زورگویان تاریخ نرفتند و عاشقانه در راه هدفشان که همان راه خداست شهید شدند، شما می‌بینید که من می‌روم و چیزی از زر و زیور دنیا با خود نمی‌برم پس بر همه شما باد که پیرو ولایت فقیه باشید امروز روزی است که حجت بر همگان تمام شده و جای هیچ عذری نیست و نکند کوتاهی کنید و به روسیاهی ابدی گرفتار شوید به سوی جبهه‌ها بشتابید.

با شما هستم‌ای جوانان مبادا در بستر ذلت بمیرید که علی اکبر حسین با هدف در راه خدا شهید شد، با شما هستم خواهر و برادران عزیز شما را به تقوی و امر خیر دعوت می‌کنم که این سخن علی (ع) است آنجا که همگان را به تقوی دعوت فرموده است سعی کنید الگویی برای همسالان خود باشید دوست دارم بعد از من در سنگر مدرسه و جبهه راهم را ادامه دهید و به درس خواندن خود مشت محکمی به دهان ضد انقلاب بزنید.

امیدوارم بتوانید بنده صالح برای خدا باشید،‌ ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید که فردا در محضر خدا نمی‌توانید جواب زینب (س) را بدهید. زینبی که تحمل هفتاد و دو شهید را کرد. ما از یک سو باید بمانیم تا شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند و چه زیباست که انسان خود به استقبال از مرگ رود.

پدر و مادر عزیزم در مرگ من گریه مکنید، شاد باشید، می‌دانم آرزویتان موفقیت من است، اما من می‌گویم که موفقیت من همین است که در راه دین خدا قربان شوم، میدانم که هرگز فرزند خوبی برایتان نبودم.

منبع: فارس

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi