شناسه خبر : 97668
شنبه 08 بهمن 1401 , 11:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری یادواره شهید مدافع حرم در رشت

همزمان با آغاز ایام اللّه دهه فجر، هفتمین یادواره بزرگداشت شهید مدافع حرم حامد کوچک زاده برگزار می‌شود.

هفتمین یادواره شهید مدافع حرم کوچک‌زاده برگزار می‌شود

 همزمان با آغاز ایام اللّه دهه فجر و مقارن با روز شهادت شهید حامد کوچک‌زاده هفتمین یادواره بزرگداشت این شهید مدافع حرم در رشت برگزار می‌شود. 

دبیر ستاد برگزاری یادواره در جمع خبرنگاران با اشاره به جزئیات این مراسم اظهار کرد: این مراسم در روز ۱۲ بهمن ساعت ۱۵:۳۰ در مهدیه رشت با سخنرانی خطیب ارزشمند حجت‌الاسلام سیدحسین آقامیری و با مداحی مداح اهل بیت مجتبی رمضانی برگزار می‌شود. 

رضا فخاری ضمن دعوت از همه مردم برای شرکت در این مراسم گفت: شهید کوچک‌زاده جهت حرکت زندگی خود را مبارزه با بی‌تفاوتی نسبت به حرکت کلی جامعه قرار داده بود و در این راه جان خود را فدا کرد که در وصیت‌نامه‌اش به وضوح به آن اشاره می‌کند و امید است که امت حزب اللّه با حضور در این مراسم، پایمردی خود در راه این شهید عزیز را به رخ بینندگان بکشند. 

 

منبع: خبرگزاری فارس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi