شناسه خبر : 97672
شنبه 08 بهمن 1401 , 12:31
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گرفتن انتقام شهدای جنین با هلاکت ۸ صهیونیست و زخمی شدن چندین تن

عملیات جوانان مقاوم علیه ارتش و شهرک‌نشینان صهیونیست به سبب جنایات پیاپی آنها علیه ملت فلسطین در کرانه باختری همچنان ادامه دارد...

انتقام شهدای جنین در قدس اشغالی گرفته شد/ دست‌کم 8 صهیونیست به هلاکت رسیدند

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از عملیات بزرگ مقاومت در قدس اشغالی و هلاکت دست‌کم هشت صهیونیست خبر دادند.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از تیراندازی در محله نافیه یعقوب در قدس اشغالی خبر دادند.

این رسانه‌ها اذعان کردند که ممکن است این عملیات با آنچه در جنین (جنایت اشغالگران) رخ داد، به عنوان یک عملیات انتقام‌جویانه مرتبط باشد.

به گزارش این رسانه‌ها، نگرانی از انجام عملیات‌هایی در میادین و مناطق دیگر وجود دارد.

بیشتر بخوانید

این رسانه‌ها افزودند عملیات امشب در دو میدان رخ داده است. عامل عملیات در قدس از خودروی خود پیاده شده و شروع به تیراندازی کرده است.

تا کنون دست کم هشت صهیونیست به هلاکت رسیده و پنج نفر دیگر هم زخمی شده‌اند. برخی منابع آمار مجروحان صهیونیست را 12 نفر اعلام کرده‌اند.

آخرین خبرها حاکی است که عامل عملیات بزرگ علیه اشغالگران در قدس اشغالی به شهادت رسیده است. این جوان مبارز تا لحظه شهادت خود به تیراندازی ادامه داد.

عملیات ضد صهیونیستی در الخلیل

عملیات جوانان مقاوم علیه ارتش و شهرک‌نشینان صهیونیست به سبب جنایات پیاپی آنها علیه ملت فلسطین در کرانه باختری همچنان ادامه دارد. منابع فلسطینی از تیراندازی به سمت نظامیان رژیم اشغالگر در ورودی شهرک بیت امر در شمال الخلیل خبر دادند.

جوانان مقاوم همچنین اقدام به پرتاب بمب دست‌ساز به سمت ایست نظامیان صهیونیست در شمال شرقی جنین کردند.

شادی مردم فلسطین در پی عملیات بزرگ مقاومت در قدس اشغالی

مردم فلسطین در مناطق مختلف کرانه باختری از جمله شعفاط و العیساویه در قدس اشغالی و نوار غزه در پی عملیات بزرگ مقاومت در قدس اشغالی که دست کم به هلاکت هشت صهیونیست منجر شده، به شادمانی پرداختند.

واکنش گروه‌های مقاومت به عملیات بزرگ قدس اشغالی

«حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس گفت: عملیات قهرمانانه در قدس، گرفتن انتقام شهدای جنین بود.

«طارق عزالدین» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی هم خاطرنشان کرد: این عملیات را تبریک می‌گوییم و تأکید می‌کنیم که دشمن تنها زبان زور را می‌فهمد.

جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین نیز در واکنش به این عملیات تأکید کرد: به ملت خود، عملیات قدس را تبریک می‌گوییم و تأکید می‌کنیم که این عملیات آغازگر مرحله جدیدی از مراحل مقاومت مردمی فراگیر به شمار می‌رود.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرده‌اند که عامل عملیات شهادت‌طلبانه در قدس اشغالی از ساکنان حومه قدس است.

واکنش آمریکا به عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی

وزارت خارجه آمریکا با محکوم کردن عملیات ضد صهیونیستی امشب در قدس اشغالی بر ادامه حمایت واشنگتن از اشغالگران سرزمین ملت فلسطین و پایبندی به امنیت آنها تأکید کرد.

بر اساس بیانیه وزارت خارجه آمریکا، تاکنون تغییراتی در سفر قریب‌الوقوع بلینکن وزیر خارجه آمریکا به منطقه ایجاد نشده است.

تبریک انصارالله به ملت فلسطین/ افزایش رعب و وحشت در میان اشغالگران

جنبش انصارالله یمن عملیات بزرگ جوانان مقاوم فلسطینی در قدس اشغالی را که به هلاکت دست کم هشت صهیونیست منجر شد، تبریک گفت.

از سوی دیگر، در پی این عملیات، سطح آماده‌باش اشغالگران در تمام اراضی اشغالی فلسطینی از ترس وقوع عملیات‌های شهادت‌طلبانه دیگر افزایش یافته است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi