شناسه خبر : 97808
چهارشنبه 12 بهمن 1401 , 13:48
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

فرهنگسرای مهر برگزار می کند:

جشن میلاد همای رحمت در منطقه۱۹ برگزار می شود

در این برنامه بیان فضائل اخلاقی، شأن و منزلت حضرت علی (ع) در مدت امامت ایشان و مداح اهل‌‍‌بیت، امیرالمومنین(ع) به اجرای مدیحه سرایی و مولودی خوانی در وصف مولای متقیان خواهد...

فاش نیوز - به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت امیرالمومنین، حضرت علی بن ابیطالب(ع) ویژه برنامه جشن «همای رحمت» در فرهنگسرای مهر برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای مهر،  به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت‌ علی(ع) و ارج نهادن به مقام والای پدران، جشن «همای‌ رحمت» روز شنبه 13 بهمن از ساعت 11 قبل از ظهر، با مشارکت مسجد امام زمان(عج) در منطقه 19 تهران برگزار می گردد.
در این مراسم، حجت الاسلام اصغر علیزاده، کارشناس مذهبی به بیان فضائل اخلاقی، شأن و منزلت حضرت علی (ع) در مدت امامت ایشان می پردازد و محمد جعفری، مداح اهل‌بیت، در وصف مولای متقیان مدیحه سرایی و مولودی‌خوانی می کند.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این جشن به خانی آبادنو، خیابان میثاق شمالی، نبش کوچه 35، مسجد امام زمان (عج) مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره: 55033900 تماس بگیرند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi