شناسه خبر : 97839
چهارشنبه 12 بهمن 1401 , 14:18
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

یگان ویژه» درخوی چه می‌کند؟!

کارشان تامین امنیت مردم است چه در مقابله با اغتشاشگران و هنجارشکنان و چه در مواجهه با کرونا و سیل و باران و برف و زلزله...

فاش نیوز - فرقی ندارد برف و کولاک و اغتشاش باشد یا سیل و زلزله؛ اصلاً هر جا امنیت مردم تهدید شود از راه می‌رسند. مأموران خستگی‌ناپذیر یگان ویژه انتظامی کشور را می گویم که حالا در «خوی» مستقر شده‌اند.
پلنگی پوشان یگان ویژه انتظامی کشور هستند، کارشان تامین امنیت مردم است چه در مقابله با اغتشاشگران و هنجارشکنان و چه در مواجهه با کرونا و سیل و باران و برف و زلزله.
اصلا هر جا که آرامش و آسایش ‌و امنیت مردم تهدید شود از راه می رسند؛ مأمورانی بلندبالا، ورزیده و خستگی ناپذیر، با تجهیزات و ماشین‌آلات مجهز به کمک مردمی می‌روند که زندگیشان زیر آوار زلزله مانده، از خانه هایشان رانده شده و مانده اند در کوچه و خیابان تا نکند دوباره زلزله ای بقیه خانه و زندگیشان را بر سر و رویشان آوار کند.


ماموران یگان ویژه را می گویم؛ مستقر شده اند در مناطق زلزله‌زده خوی، برای تامین امنیت، کمک به زلزله‌زدگان و ایجاد نظم در توزیع عادلانه نیازمندی این روزها؛ اعم از چادر و اقلام و مایحتاج ضروری تا کمک‌ها و اقلام امدادی به دست تک تک مردم زلزله‌زده برسد.

تصاویر نمای کوچکی از مردم‌یاری ماموران یگان ویژه در مناطق زلزله‌زده خوی می باشد؛ از کمک به زن بیمار گرفته تا همراهی با کودک و یاری به شهروندان در جابجایی اسباب زندگی از منازل تخریب شده.

|| حمیدرضا محمدمرادی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
هلال احمر یا یگان ویژه....بهر صورت عالی
کشوری با این منابع و درآمد ،هنگامی که سیل یا زلزله پیش می آید از مردم جهت کمک به بازماندگان درخواست کمک میکند واقعا جای تاسف دارد
مدیریت افتضاح ایران را به نابودی میکشد
همش تعریف الکی بابا بس کنید به قول استاد اکبر عبدی خسته نمی شود همیش دروغ مگید کمی هم استراحت کنید بین راه و یا وسطش اب بخوید همش دروغ تعرف از این ارگان و یا اون ارگان پس خروجی این ارگان چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! کدام کمک کدام انسان دوستی ؟!
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi