شناسه خبر : 97870
جمعه 14 بهمن 1401 , 18:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

شهادت بسیجی کهگیلویه و بویراحمدی در ارتفاعات شمال‌غرب کشور

 

شهادت بسیجی کهگیلویه و بویراحمدی در ارتفاعات شمال‌غرب کشور

فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد از شهادت بسیجی داوود جاودانیان در حال امنیت پایدار در نقطه صفر مرزی در ارتفاعات شمال‌غرب کشور خبر داد.

سردار حسن حکمتیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: شب گذشته داوود جاودانیان از بسیجیان تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد در ارتفاعات شمالغرب در حین ماموریت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید ,

وی دلیل شهادت این بسیجی را شدت سرما هنگام تغییر جابجایی شیفت عنوان کرد و افزود: هنگام جابجایی شیفت، 15 بسیجی دچار آسیب شدند که یکی از این عزیزان به شهادت رسید و مابقی بعد از موفقیت عملیات جستجو نجات یافتند.

بیشتر بخوانید

حکمتیان ابراز کرد: مراسم تشییع این شهید عزیز یکشنبه 16 بهمن ماه 1401 در یاسوج  و از محل کنگره شهدا تا گلزار شهدا برگزار  و سپس به شهرستان بهمئی بدرقه می‌شود. همچنین مراسم خاکسپاری صبح روز دوشنبه از لیکک به سمت روستای کت انجام می‌شود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi