شناسه خبر : 97975
چهارشنبه 19 بهمن 1401 , 16:25
اشتراک گذاری در :
عکس روز

به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

جشنواره ورزشی آسایشگاه جانبازان امام خمینی برگزار شد

جانبازانی که موفق به کسب مقام و دریافت لوح و جایزه شده بودند، در اقدامی جالب و تحسین برانگیز، به منظور قدرشناسی، از کارکنان و پرستاران آسایشگاه حضرت امام خمینی، جوایز خود را بین آنان تقسیم کردند....

فاش نیوز - به مناسبت بزرگداشت دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، جشنواره ورزشی جانبازان و کارکنان آسایشگاه جانبازان امام خمینی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما، به مناسبت دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، جشنواره ورزشی جانبازان و کارکنان آسایشگاه و مرکز توانبخشی - فرهنگی جانبازان امام خمینی دیروز با حضور جانبازان و کارکنان و پرستاران این مرکز در جوی با نشاط و مفرح برگزار گردید.

در این جشنواره شرکت کنندگان در دو رشته فوتبال دستی و دارت به رقابت پرداختند و در نهایت، مجید خانی، رئیس این مرکز که خود از فرزندان معزز شهدا می باشد لوح تقدیر و هدایایی را به برندگان و نفرات برتر اول، دوم و سوم اهدا کرد.

گفتنی‌ست جانبازانی که موفق به کسب مقام و دریافت لوح و جایزه شده بودند، در اقدامی جالب و تحسین برانگیز، به منظور قدرشناسی، از کارکنان و پرستاران آسایشگاه حضرت امام خمینی، جوایز خود را بین آنان تقسیم کردند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi