شناسه خبر : 98184
یکشنبه 30 بهمن 1401 , 09:01
اشتراک گذاری در :
عکس روز

رسانه‌های آمریکایی اعلام کردند:

تمسخر بایدن برای سرنگونی بالن ۱۲ دلاری با موشک ۴۰۰ هزار دلاری!

پس از آنکه یک شرکت آمریکایی اعلام کرد، یکی از اشیای ساقط شده بر فراز آلاسکا، بالن هواشناسی ۱۲ دلاری این شرکت بوده که با موشک ۴۰۰ هزار دلاری ارتش سرنگون شده، این موضوع دستمایه تمسخر رئیس‌جمهور آمریکا قرار گرفته است.
«تد کروز»، سناتور جمهوری‌خواه، از گزارش‌های منتشر شده مبنی بر اینکه «جو بایدن»، رئیس‌جمهور آمریکا، از یک موشک ۴۰۰ هزار دلاری و یک جنگنده اف-۲۲ که ۲۰۰ میلیون دلار ارزش دارد، برای سرنگونی یک بالن هواشناسی ۱۲ دلاری استفاده کرده، انتقاد کرد و به او تاخت. به گزارش ایرنا، همچنین «چارلی کرک»، بنیان‌گذار شرکت «ترنینگ پوینت یو.اِس.اِی»، گفته است که بایدن اجازه داد یک بالن جاسوسی چینی از ۲ هزار مایل حریم هوایی آمریکا بدون هیچ مانعی عبور کند. حالا او با سرنگونی یک پروژه علمی ۱۲ دلاری از شرکت «باتل کپ بالون بریگید» سعی می‌کند خود را جدی نشان دهد.
 
 
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi