شناسه خبر : 98365
دوشنبه 08 اسفند 1401 , 12:09
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تیم بسکتبال جانبازان خوزستان قهرمان مسابقات کشوری رامسر شد

مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور با حضور ۱۳ تیم از استان های مختلف از دوم اسفند آغاز شد و تیم های خراسان رضوی، خوزستان و قم به فینال...

فاش نیوز - تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان خوزستان مقام اول و قهرمانی مسابقات کشوری جانبازان در رامسر را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار ما، مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور با قهرمانی قاطع تیم جانبازان خوزستان در رامسر به پایان رسید.

بر اساس این گزارش، مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور با حضور ۱۳ تیم از استان های مختلف از دوم اسفند آغاز شد و  تیم های خراسان رضوی، خوزستان و قم به فینال راه پیدا کردند.

در این مسابقات نهایتا تیم خوزستان با اقتدار تمام و  با نتیجه خوب به مقام قهرمانی نائل شد.

همچنین تیم های خراسان رضوی و قم به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان سراسر کشور پس از یک وقفه چهارساله به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، از دوم اسفند در رامسر آغاز و در هفتم اسفندماه جاری، پس از رقابت های تنگاتنگ و فشره تیم های شرکت کننده به کار خود پایان داد.

گفتنی‌ست جانبازان محمد راکی، طارق دحیماوی، جبار چلداوی، احمد ولی‌الهی، کریم سواری، سید علی موسوی، عادل طرفی و فرزند شهید، ابراهیم تقی‌لو، تیم بسکتبال با ویلچر خوزستان در این مسابقات را تشکیل می دادند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi