شناسه خبر : 98575
سه شنبه 16 اسفند 1401 , 09:27
اشتراک گذاری در :
عکس روز

انعقاد ۱۴ قرارداد با مجموعه‌های دانش‌بنیان توسط سازمان اقتصادی کوثر

فاش نیوز - مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر روز یکشنبه 14 اسفندماه در مراسم افتتاح نخستین جشنواره کارآفرینی ایثارگران گفت: 14 قرارداد با مجموعه‌های دانش‌بنیان برای حل مسائل سازمان اقتصادی کوثر منعقد شده است.
 
انعقاد 14 قرارداد با مجموعه‌های دانش‌بنیان توسط سازمان اقتصادی کوثر

به گزارش «ایثار»، ناصر فخاری با اشاره به برگزاری رویداد نمایشگاهی مسئله محور سازمان اقتصادی کوثر، گفت: در این رویداد 124 مسئله فناورانه در 37 شرکت سازمان اقتصادی کوثر مطرح شد که فناورانه و دانش‌بنیان بودند و اینکه در جشنواره کارآفرینی ایثارگران امکان تعامل بین سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌کنندگان وجود دارد نیز ظرفیت بسیار خوبی است.
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر افزود: خوشبختانه نگاه عالمانه‌ای بر رویداد نمایشگاهی مسئله محور سازمان اقتصادی کوثر حاکم بود و در 4 روز برگزاری این نمایشگاه نیز 14 قرارداد با مجموعه‌های دانش‌بنیان برای حل مسائل منعقد شد.
فخاری با اشاره به تنوع مسائل در سازمان اقتصادی کوثر و جذابیت آن برای مجموعه‌های دانش‌بنیان، خاطرنشان کرد: میزان پراکندگی موضوعات برای کسانی که اهل علم هستند جذابیت دارد. من اعتقاد دارم اگر کسی می‌خواهد کارآفرین شود بیش از اینکه به اقدامات بزرگان کارآفرینی توجه کند باید به افرادی بپردازد که دلشان می‌خواست کارآفرین باشند اما توفیق نیافتند و دلیل عدم موفقیت آنها را بیابد، زیرا نکات زیادی در شکست‌ها نهفته شده است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi