شناسه خبر : 98644
شنبه 20 اسفند 1401 , 11:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آیین تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدای دانشگاه تهران برگزار شد

فاش نیوز - آیین تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدای دانشگاه تهران با حضور رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.

 

آیین تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدای دانشگاه تهران برگزار شدبه گزارش دفاع‌پرس، «هادی بهرامی احسان» معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در آیین تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدای دانشگاه تهران که عصر روز سه‌شنبه ۱۶ اسفند در تالار اجتماعات شهید دهشور دانشگاه تهران برگزار شد، با تبریک ولادت قائم آل محمد (ص) حضرت مهدی (عج)، خطاب به ایثارگران و جانبازان دانشگاه تهران اظهار داشت: کوشش، صبر و رنج و عظمت شما در آستان مقدس حق تعالی ثبت است. بزرگی و عظمت شما ایثارگران و جانبازان و خانواده‌های معظم شهیدان را قدر می‌دانیم و اعتقاد داریم اثر وجودی حضور شما در دانشگاه بسیار راهگشا است. امروز همه کسانی که دغدغه دفاع از ملت و کشور خود را دارند، باید قلبا وارد میدان شوند.

بهرامی احسان افزود: عزیزانی که با شهادت، ایثار و رنج جانبازی و رنج آزادگی نسبتی دارید، بدانید که در قاموس الهی، کرامتی که برای شما وضع شده کرامتی همسنگ با رسول خدا است و این وجود نازنین که خود رحمت للعالمین است، کسانی که در کنار ایشان قرار می‌گیرند عظمت و بزرگی پیدا می‌کنند که در دنیا قابل توصیف نیست و در آخرت، اهل معرفت و کسانی که مسیر سلوک را طی کرده‌اند نیز به آن‌ها حسرت می‌خورند.

غلامرضا جمشیدی‌ها، رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و جانباز دفاع مقدس نیز به جانبازان و ایثارگران توصیه کرد تجارب زیسته خود را مکتوب و مستند کند. این استاد دانشگاه همچنین از برنامه تدوین کتابی از شهدای دانشکده‌های دانشگاه تهران خبر داد.

همچنین با حضور سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، هادی بهرامی احسان معاون فرهنگی و اجتماعی، مهدی شهبازی رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی و رحمت‌اله اللهیاری مدیرکل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران از مجتبی رحماندوست و منصور عسگری نظام جانبازان دفاع مقدس و خانم‌ها زهرا رضازاده عسکری، مهرناز الله‌بخش، رضوان غلامی حسین‌آبادی، خدیجه کوچک‌زاده، اکرم کوهی پیکانی، خدیجه سبحانی، منیر اسدبیگی، معصومه امینیان، صدیقه پورعبداللهی، منصوره حسینی، طاهره حکیم‌زاده، فاطمه دهقان، فریده روستایی، بی بی قدمی، منصوره کرمی و احترام نوروزی از خانواده معظم شهدای دانشگاه تجلیل شد.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi