شناسه خبر : 98692
دوشنبه 22 اسفند 1401 , 08:24
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مادر شهیدان گرانقدر «صالح» آسمانی شد

فاش نیوز - مرحومه حاجیه خانم «فاطمه رحمانی»، مادر سردار شهید «حاج محمد صالح، فرمانده گردان حنین» و «ابراهیم صالح» و خواهر شهید «محمدخلیل رحمانی» از استان فارس دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
 
مادر شهیدان گرانقدر «صالح» آسمانی شد
به گزارش «ایثار»، مرحومه حاجیه خانم «فاطمه رحمانی»، مادر سردار شهید «حاج محمد صالح، فرمانده گردان حنین» و «ابراهیم صالح» و خواهر شهید «محمدخلیل رحمانی» در سن ۸۸ سالگی بر اثر کهولت سن و ایست قلبی دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
پیکر آن مرحومه فردا دوشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۹ صبح از مسجد جامع شهرستان استهبان به سمت گلزار مطهر شهدای این شهرستان تشییع و در جوار شهیدانش به خاک سپرده می‌شود.
به همین مناسبت مراسم بزرگداشتی نیز عصر فردا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در مسجد جامع استهبان برگزار می‌شود.
گفتنی است شهیدان ابراهیم و محمد صالح به ترتیب سال‌های ۱۳۶۵ و ۱۳۶۶ در مناطق خرمشهر و کوهجار به شهادت رسیدند و شهید محمد خلیل رحمانی نیز ۲۴ دی سال ۱۳۵۹ در منطقه عملیاتی آبادان به قافله شهیدان پیوست.
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi