شناسه خبر : 99038
پنجشنبه 10 فروردين 1402 , 14:12
اشتراک گذاری در :
عکس روز

افزایش حقوق جامعه ایثارگری در سال ۱۴۰۲ چقدر خواهد کرد؟

فاش نیوز- معاون توسعه و تعاون بنیاد شهید گفت: در خصوص افزایش حقوق جامعه ایثارگری در سال 1402 هنوز قانون بودجه به ما ابلاغ نشده اما آنچه مسلم است حقوق ها بر اساس مصوبات دولت خواهد بود.

افزایش حقوق جامعه ایثارگری در سال 1402 چقدر خواهد کرد؟

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، با توجه به افزایش حقوق کارمندان و کارگران در ابتدای سال ۱۴۰۲، محمود پاکدل معاون توسعه و تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با فارس، در خصوص افزایش حقوق جامعه ایثارگری گفت: هنوز قانون بودجه به ما ابلاغ نشده اما آنچه مسلم است حقوق‌ها بر اساس مصوبات دولت خواهد بود.

وی افزود: خانواده شهدا اکثر به صورت بازنشسته و یا حالت اشتغال هستند که افزایش حقوق آنها مانند کارمندان خواهد بود. 

معاون توسعه و تعاون بنیاد شهید اظهار داشت: اما در خصوص بحث مستمری بگیرها باید بگویم که در قانون یک تعریف جدایی دارد و هنوز چیزی در خصوص مقدار افزایش حقوق‌های آنها به ما ابلاغ نشده اما فکر می‌کنیم تا قبل از پایان ماه به ما ابلاغ و سپس اعمال خواهد شد. 

گفتنی است معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید نیز در ۱۱ بهمن سال ۱۴۰۱ در خصوص این موضوع، اعلام کرد: در بودجه ۱۴۰۲ برای جانبازان بالای ۲۵ درصد افزایش مستمری ۱۵۰ درصدی دیده شده است.

موهبتی با بیان اینکه برای جانبازان تا ۲۵ درصد هم افزایش ۱۰۰ درصدی با حقوق ۵ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است، گفته بود: جانبازان بالای ۲۵ درصدی هم که فاقد شغل و در آمد هستند ۶ میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام..بنده که نفهمیدم این که گفتید یعنی چه؟؟؟؟اگرکسی ازدوستان فهمیدبه بنده هم بگه
چ منت الکی.. یعنی من ک سال گذشته ۴۵۰۰ میگرفتم با فرمایش آقایان ۱۰۰ درصد میشه ۹ میلیون ولی چون سقفش ۵ میلیونه همان ۵ میلیون.... خدا نبخشه شماها رو...
باسلام ازنمایندگان محترم درمجلس و شورای نگهبان خواهشمندیم نسبت به کمکمعیشت رزمندگان معسر وجانبازانزیر25 در صد بازنگری کنند حقوقها رازیادتر نمایند وحق قانونی این عزیزان بدهند واین دهک بندی را از سرراه ایثارگران بردارند تا دراین کهولت سن بدون دفترچه درمانی بیمه با این وضعیت حقوق هیچ رزمنده وایثارگری قطع نشود
به نظرم در همه کشورهای جهان به جوانان و افراد بیکار و فاقد شغل و کار به عنوان همشهری و هموطن حقوق پرداخت میکنند در کشور ما آنهایی که به جبهه‌ها و جنگ رفتند آن هم اینکه آن زمان دانش آموز و دانشجو و... بودند و حالا که بیکار و فاقد شغل و کار و رفاه و امکانات و درآمد و... هستند لازم و واجب است که حقوق به آنها بدون منت به اندازه یک کارمند داده شود وظیفه دولت بود که اگر قدر شناس و وظیفه شناس بود حتما کار و شغل و امکانات و... به آنها بدهد حالا که به وظیفه خود عمل نکرد باید حق و حقوق انسانی آنان از منابع ملی پرداخت شود متاسفانه بی بند باری بی نظمی سود جویی و سوء مدیریت و سوء استفاده ها نگذاشتند که عقلانیت علم محوری و حق و عدالت و حقوق حقه اجرا و پیاده شود عملکردهای ضعیف و بی مسئولیتی و عدم توجه به آینده و زمان و شرایط زمان و عدالت وعقل و علم سبب چنین مشکلاتی شده که هم آرمان و ارزش های اسلامی و انسانی و هم فکر و اندیشه و هم تخصص و تعهد و کارایی بین برود و غافل از زمان و جهان شویم و به جای دانایی و آگاهی و عقل و علم و زمان وشناخت متاسفانه در جهل و بطالت محض زندگی و زمان و فکر هدر رود . چنان ضرر و زیانی که غیر قابل جبران است .باید یک انقلاب دارای هدف و آرمان و نظام ارزشی واستقلال فکری و عدالت و آزادی احزاب و بیان و اندیشه و طرفدار حق و عدالت و سیستم آموزشی و پرورشی و تعلیم و تربیت صحیح و درست باشد.به دنبال باد و مشغول آب در هاون کوبیدن بودیم به جای کلیات و اساس غرق جزییات بودیم همه چیز را از دست دادیم و هنوز اندر خم یک کوچه هستیم.
خواهش میکنم منت نگذارید بر سر ایثارگران ، شما مسئولان پشت میز نشستید هیچ کاری هم که نمیکنید چند برابر این مبلغ را میگیرید بعد هم که نوبت به معسران میرسد بودجه کم دارید ، چه عیبی داره از حقوقهای خودتون کم کنید تا به پشت نوبتی ها هم که احتیاج دارند برسد و از اونور تن بقیه را نرلزونند که هر سال اعلام میشه کمک معیشت قطع میشه چون فلان دهک هستید..... اول دهکها را درست کنید بعد اظهار نظر کنید .... اصلا شما نمیدونید چرا طرف شده دهک ۸ و۹و.... بعد معسر هست... خوب اگه شغل و پول داشتند که به این چندرغاز نیاز نبود که حالا منت امثال شما هم رو سرشون باشه
فقط میتونم بگم متاسفم براتون
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi