شناسه خبر : 99046
پنجشنبه 10 فروردين 1402 , 18:46
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بیژن نوباوه:

اگر با هنجارشکنان حوزه حجاب برخورد نشود به سمت برهنگی می روند

فاش نیوز - نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید با ساختارشکنی‌ها در حوزه حجاب برخورد قاطع صورت گیرد وگرنه با رفتارهای منفعلانه، شاهده رفتارهای زننده و ساختارشکنانه دیگری نیز خواهیم بود.

نوباوه: باید با هنجارشکنان حوزه حجاب برخورد شود/ انفعال سبب می‌شود ساختارشکنان به سمت برهنگی بروند

بیژن نوباوه‌وطن نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری فارس با اشاره به ساختارشکنی‌ها در حوزه حجاب گفت: باید با ساختارشکنی‌ها در حوزه حجاب و کشف حجاب توسط عده‌ای از افراد در سطح جامع برخورد قاطع صورت گیرد.

وی افزود: اگر ما شاهد برخورد قاطعانه با کشف حجاب نباشیم و بخواهیم رفتار منفعلانه‌ای را در این رابطه در پیش گیریم قطعاً ساختارشکنان در این حوزه پارا فراتر خواهند نهاد و ما شاهد برهنگی بیشتر و ساختارشکنی بیشتر از سوی این افراد خواهیم بود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: موضوع رعایت حجاب هم یک موضوع شرعی است و هم یک مسئله قانونی و ما برای موضوع حجاب رعایت آن در سطح جامعه قوانین کافی داریم. متاسفانه مشاهده کوتاهی‌های زیادی در اجرای قوانین در حوزه حجاب هستیم که باید با ترک فعل‌ها در این حوزه نیز برخورد قانونی صورت گیرد.

نوباوه ادامه داد: ۳۲ است که به طور مستقیم در حوزه عفاف و حجاب مسئولیت دارند که طبق بررسی‌های انجام شده در کمیسیون فرهنگی مجلس در حوزه عفاف و حجاب اکثر قریب به اتفاق این دستگاه‌ها در انجام وظایف خود در این حوزه کوتاهی داشته‌اند و مسئولیت خود را به طور صحیح و کامل انجام نداده‌اند.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین گفت: ما هم باید با ساختار شکنی‌ها و کشف حجاب‌ها برخورد قاطعی داشته باشیم و هم با ترک فعل ها و کسانی که قانون را در این حوزه اجرا نکرده اند قاطعانه برخورد کنیم.

نوباوه خاطرنشان کرد: برخورد ما با ساختارشکنان و بدحجابی‌ها باید هوشمندانه باشد و فردی که مرتکب این خطا می‌شود بداند که مجموعه نظام را رصد می‌کند و رفتار او از چشم نظام پنهان نیست و حاکمیت نسبت به رفتار او بی‌تفاوت نمی‌ماند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
به سمت برهنگی می‌روند؟!
بروند...
برای مسئولین ترسو که مهم نیست.
مسئولین،،، نقش افراد انقلابی را بازی می‌کنند.
!!!
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi