شناسه خبر : 99060
شنبه 12 فروردين 1402 , 13:21
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعلام رمز عملیات «بیت‌المقدس ۴/صوت

اخیراً صوتی بعد از ۳۴ سال برای اولین‌بار منتشر شده است که سردار «علی فضلی» به‌عنوان فرمانده لشکر ۱۰ سیدالشهداء (ع) در آن، رمز عملیات «بیت‌المقدس ۴» را به نیرو‌های خود اعلام می‌کند.

به گزارش خبرنگار ساجد دفاع‌پرس، عملیات «بیت‌المقدس ۴» پنجم فروردین سال ۱۳۶۷ با رمز مبارک «یا اباعبدالله الحسین (ع)» در محور «حلبچه- شاخ شمیران» به فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز شد و تا هفتم فروردین ادامه پیدا کرد.

لشکر ۱۰ سیدالشهداء (ع) یکی از یگان‌های عمل‌کننده در این عملیات بود که سردار سرتیپ پاسدار «علی فضلی» فرماندهی آن را بر عهده داشت. در همین راستا اخیراً صوتی بعد از ۳۴ سال برای اولین‌بار منتشر شده است که سردار فضلی در آن، رمز عملیات را به نیرو‌های خود اعلام می‌کند.

اگرچه رمز عملیات بیت‌المقدس ۴، «یااباعبدالله الحسین(ع)» اعلام شده است؛ اما سردار فضلی در این صوت رمز عملیات را «یا امام سجاد(ع)» اعلام می‌کند. این درحالی است که روز قبل آن مصادف با ولادت حضرت سیدالساجدین زین العابدین (ع) بود.

بسم الله الرحمن الرحیم

لا حول و لا قوة الا بالله

رزمندگان عزیز اسلام، سربازان آقا امام زمان (عج)، یاوران امام امت با رمز مقدس یا امام سجاد (ع) به صدامیان کافر بتازید، خدا پشت پناه‌تان باشد.

اعلام رمز عملیات «بیت‌المقدس ۴» به رزمندگان لشکر ۱۰ سیدالشهداء (ع)+ صوت

انتهای پیام/ 113

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi