تاریخ : 1402,شنبه 13 خرداد22:47
کد خبر : 100658 - سرویس خبری : خانواده شهدا

روایت فتح آوینی یا روایت فتح نادری!


روایت فتح آوینی یا روایت فتح نادری!

بنیاد فرهنگی روایت فتح و گروه مستند روایت فتح در این چهار سال، علی رغم فوت برخی از والدین شهدا، حاضر به پخش این مستند نشده اند.و....

فاش نیوز - بنیاد فرهنگی روایت فتح که نشان و لوگوی موسسه فرهنگی انحصاری شهید آوینی یعنی روایت فتح را به طور غیرقانونی غصب کرده، بعد از چهار سال اقدام به جلوگیری از پخش مجموعه مستند ۷۵ قسمتی فصل درخشان نموده است.

 

این مستند گفت‌وگو محور که نام آن از سخنرانی مقام معظم رهبری گرفته شده است - که ایشان والدین شهدا را فصل درخشان تاریخ انقلاب اسلامی می دانند- در خصوص شهدای استان گلستان است. هنوز هم مردم ولایت‌مدار و خانواده شهدا منتظر پخش این مجموعه مستند هستند.

بنیاد روایت فتح قبلا نیز جلوی پخش مستند «راه مادری» را گرفته بود. چرا مستند والدین شهدا پخش نمی شود. چهار سال از پایان تولید و تدوین مستند ۷۵ قسمتی فصل درخشان می گذرد. استاد یازرلو کارگردان این مستند است که با بیش از ۱۰۰ پدر و مادر شهید گفت وگو کرده است.

بنیاد فرهنگی روایت فتح و گروه مستند روایت فتح در این چهار سال، علی رغم فوت برخی از والدین شهدا، حاضر به پخش این مستند نشده اند. سازمان صدا و سیما بارها برای پخش این مجموعه مستند تلویزیونی اعلام آمادگی کرده است.

این مستند به سراغ والدین شهدای استان گلستان رفته است و در طبیعت زیبای استان گلستان، و با جلوه های بصری خدادادی این استان و با استفاده از تصویربرداری زمینی و هوایی تولید شده است.

نام‌گذاری این مستند از سخنرانی مقام معظم رهبری اقتباس شده است که ایشان والدین شهدا را فصل درخشان تاریخ انقلاب می دانند.