تاریخ : 1402,پنجشنبه 18 خرداد14:23
کد خبر : 100746 - سرویس خبری : اخبار

باج دادن شهید حسین اسکندرلو به خاطر یک عکس!فاش نیوز - همرزم شهید اسکندرلو می‌گوید: حاج حسین مدام با من شوخی کرده و مرا اذیت می کرد. یک بار عکس خنده‌داری از او گرفتم که دوست نداشت کسی آن را ببیند. با لحن تهدید به شوخی گفتم: خیلی جالب می‌شه اگه این عکس چاپ بشه و بچه‌های گردان ببینن.

نوربالا| باج دادن شهید حسین اسکندرلو به خاطر یک عکس!

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، رزمندگان لشکر ۱۰ سیدالشهدا در تهران همگی با نام حاج حسین اسکندرلو آشنا هستند. او جوانی جسور و شجاع از اهالی محله افسریه تهران بود که ۱۳ اردیبهشت سال ۶۵ در منطقه فکه به شهادت رسید و پیکرش در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد. حسین در کنار اقتدار و جدیت در امر فرماندهی بسیار اهل مطالعه و شوخ بود. یکی از دوستانش خاطره‌ای از شوخ طبعی‌هایشان با حسین را اینگونه روایت می‌کند: 

حاج حسین مدام با من شوخی کرده و مرا اذیت می‌کرد. به گوشه‌ای رفتم و او را صدا زدم. گفت: اکبر، چی شد؟ من هم عکس خنده‌دار را به او نشان دادم و حسابی جا خورد. گفتم: خیلی جالب می‌شه اگه این عکس چاپ شده و بین بچه‌های گردان پخش بشه.

گفت: باید چی کار کنم که جالب نشه؟ قرار شد هشت بار مرا در رستوران مهمان کند و هر بار من قطعه‌ای از عکس را بریده و به او بدهم. بارها و بارها مرا مهمان کرد، ولی من همیشه اطراف عکس را قیچی کرده و به او می‌دادم.

روزی که حقوقش را گرفته بود، پیش من آمد و گفت: عکسمو چند می‌فروشی؟ گفتم: قیمت نداره داداش! اگه می‌خوای کسی از وجود این عکس باخبر نشه، باید به مهمان کردنم ادامه بدی.


منبع : خبرگزاری فارس