فاش نیوز - پس از سه روز رقابت تنگاتنگ جانبازان وزنه بردار و فرزندان شاهد و ایثارگرِی که در قالب مسابقه آمادگی جسمانی و قدرتی به رقابت پرداخته بودند، سرانجام نتایج این دوره از مسابقات مشخص و نفرات برتر معرفی شدند.
به گزارش خبرنگاراعزامی فاش، درچهارمین دوره این مسابقات که در فضایی گرم، دوستانه و سرشار از معنویت برگزارگردید مسابقه وزنه برداری جانبازان در وزن های مختلف، و همزمان با پایان رقابت بین فرزندان شاهد و ایثارگری که دررشته های آمادگی جسمانی و قدرتی وجود داشت، نتایج نهایی این دوره از مسابقات که در رامسر برگزارشد مشخص و برترینهای هر رشته مشخص شدند.
این مسابقات که از روزچهارشنبه 26 آبانماه در هتل کوثررامسر برگزارشده بود، جانبازان در دو رده جانبازان دارای کلاس پزشکی و جانبازان ویژه (فاقد کلاس پزشکی) در 8 وزن 59،65،72،80،88،97،107 و +107 کیلوگرم برگزارشد و فرزندان شاهد و ایثارگران نیز در دو رده زیر 90 کیلوگرم و بالای 90 کیلوگرم مسابقات آمادگی جسمانی و قدرتی را زیرنظر داوران برگزارکردند.
بنابراین گزارش در این مسابقات از 21 استان کشور شرکت کنندگان حضور داشتند که 135 جانباز و 47 نفر نیز از فرزندان ایثارگر بودند.
اسامی ورزشکاران برتر و نتایج تیمی استان ها کشور در چهارمین مسابقات کشوری جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر بشرج ذیل می باشد:
نتایج انفرادی دسته 80 (گروه ویژه)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
132 |
تهران الف |
اکبر جلالی نیا |
1 |
دوم |
120 |
کردستان |
صالح صالحی زاده |
2 |
سوم |
115 |
تهران الف |
رضا منصوری |
3 |
نتایج انفرادی دسته 80 (کلاسدار)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
145 |
کردستان |
جمال رسول پور |
1 |
دوم |
141 |
توابع تهران |
جلیل بورقی |
2 |
سوم |
127 |
کرمانشاه |
علی اصغرپوراسد |
3 |
نتایج انفرادی دسته 72 (گروه ویژه)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول مشترک |
110 |
تهران الف |
سعید درودیان |
1 |
اول مشترک |
110 |
فارس |
باقر محمدزاده فرد |
2 |
سوم |
105 |
کرمانشاه |
مرتضی صیدلی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 72 (کلاسدار)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
120 |
کردستان |
رضا ضخیمی |
1 |
دوم |
103 |
خوزستان |
فاضل بروشک |
2 |
سوم |
103 |
زنجان |
یاور هاشمی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 65 (گروه ویژه)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
107 |
تهران الف |
فرج الله روستا |
1 |
دوم |
98 |
تهران الف |
ناصر بقایی |
2 |
سوم |
75 |
تهران ب |
سید یدالله میرنظامی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 65 (کلاسدار)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
117 |
کردستان |
رزگار ناظمی |
1 |
دوم |
115 |
قزوین |
امیر قصابان |
2 |
سوم |
109 |
زنجان |
غلامرضا شاهمرادی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 59 (گروه ویژه)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
91 |
کرمانشاه |
علی اصغر جلالی |
1 |
دوم |
80 |
توابع تهران |
رمضان هراتی |
2 |
سوم |
65 |
ایلام |
علی ملک حسینی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 59 (کلاسدار)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
132 |
تهران |
محسن بایرامپور |
1 |
دوم |
111 |
اصفهان |
محمدرضا ملک پور |
2 |
سوم |
110 |
آذربایجان شرقی |
حسن واحدی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 88 (گروه ویژه)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
135 |
قزوین |
محسن ولی ها |
1 |
دوم |
130 |
تهران الف |
یاور پورعبدالله |
2 |
سوم |
121 |
مازندران |
مصطفی نورصباغی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 88 (کلاسدار)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
191 |
تهران الف |
مهدی اسدزاده |
1 |
دوم |
142 |
کرمانشاه |
رامین کرمیان |
2 |
سوم |
127 |
اصفهان |
محمدحسین صالحی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 97 (گروه ویژه)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
185 |
اصفهان |
جمشید شفیع زاده |
1 |
دوم |
147 |
گیلان |
محمدرضا فرد |
2 |
سوم |
130 |
ایلام |
ولی مرادی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 97 (کلاسدار)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
158 |
کردستان |
رحمان احمدی |
1 |
دوم |
157 |
تهران |
رسول بایرامی |
2 |
سوم |
152 |
مازندران |
ولی الله سالاریه |
3 |
نتایج انفرادی دسته 107 (گروه ویژه)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
155 |
کردستان |
عزیز فلاحی |
1 |
دوم |
153 |
اصفهان |
مجید اسدی |
2 |
سوم |
153 |
کرمانشاه |
حجت الله مرادی جمور |
3 |
نتایج انفرادی دسته 107 (کلاسدار)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
170 |
تهران |
سیدعلی مشهدی عباس |
1 |
دوم |
145 |
قزوین |
مجید منصوری |
2 |
سوم |
140 |
اصفهان |
ایرج شیرانی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 107 + (گروه ویژه)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
150 |
اصفهان |
محمدرضا نیک روش |
1 |
دوم |
142 |
تهران |
محمدعلی علیزاده |
2 |
سوم |
141 |
ایلام |
عبدالکریم رشیدی تنگ آبی |
3 |
نتایج انفرادی دسته 107 + (کلاسدار)
مقام |
رکورد |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
192 |
مازندران |
علی فلکی |
1 |
دوم |
140 |
خوزستان |
علی لک |
2 |
سوم |
130 |
زنجان |
اسرافیل محمدی |
3 |
سوم | 65 | همدان | مجید نظری | 4 |
نتایج تیمی وزنه برداری جانبازان :
1- تهران الف 72 امتیاز اول
2- کردستان 71 امتیاز دوم
3- اصفهان 66 امتیاز سوم
مسابقات قهرمانی کشور آمادگی جسمانی قدرتی فرزندان شاهد و ایثارگر
مقام |
امتیاز مرحله |
استان |
نام و نام خانوادگی |
ردیف |
اول |
37 |
خوزستان |
کاوه گلپایگانی |
1 |
دوم |
36 |
آذربایجان غربی |
نوید قادرپور |
2 |
سوم |
34 |
خوزستان |
محمود مرادی |
3 |
اول | 38 | مازندران | مرتضی عنایتی | 1 |
دوم | 35 | فارس | سجاد کارآموز | 2 |
سوم مشترک | 31 | فارس | مهدی همت | 3 |
سوم مشترک | 31 | البرز | رضا نوری فر | 4 |