تاریخ : 1395,دوشنبه 20 دي19:10
کد خبر : 51362 - سرویس خبری : اخبار

جانباز ۷۰ درصد به همرزمان شهیدش پیوست

جانباز ۷۰ درصد به همرزمان شهیدش پیوست

"علی‌اکبر کرکه‌آبادی" از جانبازان ۷۰ درصد شیمیایی دوران پرحماسه و ایثارِ دفاع مقدس پس از تحمل سالها رنج و مرارت ناشی ازعوارض جنگ تحمیلی به همرزمان شهیدش پیوست.

فاش نیوز - "علی‌اکبر کرکه‌آبادی" از جانبازان ۷۰ درصد شیمیایی دوران  پرحماسه و ایثارِ دفاع مقدس پس از تحمل سالها رنج و مرارت ناشی ازعوارض جنگ تحمیلی به همرزمان شهیدش پیوست.

جانباز شهید علی اکبر کرکه آبادی

به گزارش فاش، این جانباز شیمیایی 70 درصد پس از تحمل رنج 33 سال عوارض ناشی از جراحت شیمیایی هشت سال دفاع مقدس، سرانجام به تنی رنجور و زخمی و روحی ناآرام از دوری دوستان و همرزمان شهیدش به دیدار مولا و مقتدایش امام حسین علیه السلام نائل و جنت مکان شد.

پیکر مطهر جانباز شهید «علی‌اکبر کرکه‌آبادی» صبح روز گذشته پس از تشییع باشکوه بر دوش مردم خداجو، باحضور ایثارگران و خانواده شهدا و برخی از مسئولین در قطعه 27 گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تهران آرام گرفت.

مراسم سوم این شهید والامقام امروز شنبه از ساعت 15 الی 16:30 در مسجد پیامبر(ص) واقع در سعادت آباد بالاتر از چهارراه سرو، بلوار پیام، بعد از فروشگاه شهروند برگزار خواهد شد.

جانباز شهید علی اکبر کرکه‌آبادی سال 1362 در جریان عملیات خیبر و جزیره مجنون براثر استفاده رژیم منحوس بعثی عراق از گازهای شیمیایی به درجه جانبازی نائل آمده بود.

 


کد خبرنگار : 23