تاریخ : 1395,سه شنبه 24 اسفند15:04
کد خبر : 52402 - سرویس خبری : مسائل و مشکلات ایثارگران


مبادا کاری کنیم که مورد نفرین شهدا قرار بگیریم؟

بنده از نیمکت دانشگاه بلند شده و به تکلیف شرعی خود عمل کردم ودر سال 1361 و 1362 و 1363 یعنی سه سال پشت سرهم هرسال سهمیه مجروحیت داشتم تا آخرین بار درسال 1365 که درسم هم نیمه تمام ماند و از اینجا رانده و از آنجا مانده شدم! به حساب بنیاد، امروز جانباز 65%بسیجی حالت اشتغال هستم و ازنظرکمیسیون عالی سپاه 85% هستم!

جانبازربذه نشین

جانبازربذه نشین - با سلام به خدمت برادران فاش نیوز
بنده از نیمکت دانشگاه بلند شده و به تکلیف شرعی خود عمل کردم ودر سال 1361 و 1362 و 1363 یعنی سه سال پشت سرهم هرسال سهمیه مجروحیت داشتم تا آخرین بار درسال 1365 که درسم هم نیمه تمام ماند و از اینجا رانده و از آنجا مانده شدم! به حساب بنیاد،
امروز جانباز 65%بسیجی حالت اشتغال هستم و ازنظرکمیسیون عالی سپاه 85% هستم!

شمااز تاریخ 1361 تاریخ بگیرید تا بحال بنده و امثال بنده (جانبازان) از دفترچه خدمات درمانی (سایراقشار) استفاده می کنیم و تا بحال بعداز 34 سال ما متولی پیدا نکرده ایم!

حداقل سپاه بعنوان اعزام کننده نیرو، دفترچه نیروهای مسلح را برای امثال حقیر در نظر نگرفته.

در نظر دارید که هیچ بودجه ای را اضافه نخواهند کرد، بلکه از سفره کوچک من حقیر کمی کوچکتر هم خواهند کرد تا به عزیزان زیر 25% رسیدگی کنند؟! 

حتماً میدانم که شما عزیزان نمیدانید که زخم بستر چیست؟ حتما میدانم که شما نمیدانید تشنج های مکرر ناشی از وجود ترکش های متعدد در مغز چیست؟ ولی بقیه ناراحتی های روحی و روانی و اعصاب روان را شما عزیزان هم مثل ما دارید! شیمیائی را هم شما عزیزان مثل ما کم و بیش دارید. بنده کمیسیون پزشکی نیستم که بگویم مدرک ندارید بلکه میدانم که منطقه انفجارات توپ و خمپاره و دیدن تکه تکه شدن یاران و منطقه آلوده شیمیائی دارد و در این میان غیر ممکن است کسی سالم جان بدر برده باشد و حتماً اینک دچار مشکلات عدیده هستند.

اگر پزشک کمیسیون بشما عزیزان ظلمی روا میدارد بیائیم به آن پزشک کمیسیون بفهمانیم که اشتباه می کند نه اینکه اشتباه او را تعمیم دهیم به کل جمع بنیاد و یا اگر در معشیت مشکل داریم درست نیست طوری حرف بزنیم که عده ای  فکر کنند کیسه گدائی به دست گرفته ایم!

عده ای منافق در درون دستگاه های نظام نفوذ کرده اند برای نظام و بسیجی و سربازان نظام مانع تراشی می کنند و اینان در ردیف دشمنان شماره یک نظام جای دارند. مبادا حرف و حرکتی کنیم که اینان به جانباز انگِ" ارث خواهی" بچسبانند و از این کار، نظام الهی و مقدس جمهوری اسلامی لطمه بخورد. نظامی که هزاران شهید داده ایم تا به امروز رسیده.

مبادا کاری کنیم که مورد نفرین شهدا قرار بگیریم؟ حتماً میفرمائید شما هم نفستان از جای گرم در می آید و سفره بی نان ندیده اید؟ اشکال ندارد که شما این چنین فکر کنید! ما عادت کرده ایم که افتراهای بسیار به ما بسته اند که : آقا کشور مال شماست و ...! اگر شما عزیز سفره بی نان می بینید من حقیر سفره خون می بینم!
امروز که با شما درد دل می کنم آرزو میکنم کاش که در شغل آباء و اجدادی خویش قنادی (تولیدشیرینی) صحت بدن داشتم تا کارگری کنم. چون می بینم که شاگردان پدرمرحومم  همگی زندگی بهتر از من جانباز را دارند و من برای تهیه یک نان خشک خالی بعلت ناتوانی جسمی باید به نانوای محل پول بیشتر بدهم تا در درب منزل نانم را بدهد!

نمیدانم می توانید تجسم کنید یانه؟ ولی به حرمت خونهای مقدس شهدا و نظام اسلامی سکوت پیشه کرده ام! بگذارید آنها که چاپیدند و بردند و خوردند خوش بگذارند که من بنده روسیاه خدا ، امیدم فقط خداست!

بنده سالهاست که فاش نیوز، مامن و خانه ام است. نگذارید وقتی فاش نیوز را باز می کنم ناله های ندارم ندارم را دیده و مشکلاتم هم افزون تر گردد! 

با فریاد رسا عرض میکنم همه چیز به فضل خدا دارم از ترکش و گلوله در بدنم گرفته تا دردهای شیمیائی و تشنج و زخم بستر و ....... این ها را هم دارم. دارندگی برازندگیست دیگر...
بگذارجاهلان زمین و زمان هنوز
خندند بر شهادت مظلوم وار ما         


کد خبرنگار : 20