تاریخ : 1396,دوشنبه 23 مرداد15:37
کد خبر : 54773 - سرویس خبری : اخبار

در تماس با فاش نیوز

داوود حیدری خبر برکناری اش را تکذیب کرد


داوود حیدری خبر برکناری اش را تکذیب کرد

جانباز" داوود حیدری" مدیرعامل موسسه فرهنگی - هنری شاهد، خبر برکناری خود از این سمت را تکذیب کرد.

فاش نیوز - در پی انتشار خبری مبنی بر برکناری جانباز" داوود حیدری" از مدیرعاملی موسسه فرهنگی - هنری شاهد، وی در تماسی با این پایگاه خبری، خبر برکناری خود را رد کرد.

جانباز "داوود حیدری" که سال هاست در این موسسه به کار مشغول است و مدیریت آن را برعهده دارد، بنا بر شنیده ها، از مدت ها قبل در دستور تغییر مدیریتی قرار داشته که بنا به ملاحظاتی، تا پایان دولت یازدهم مسکوت مانده بود. در همین راستا اخبار و گزارشاتی به فاش نیوز واصل شد که حجت الاسلام شهیدی محلاتی در دوره جدید مدیریتی خود در راس بنیادشهید و امور ایثارگران، اقدام به تغییرات مدیریتی درسطح قائم مقام، معاونان و مدیران کل بنیاد اقدام کرده که البته هنوز بصورت رسمی اعلام و رسانه ای نشده است. این تغییر مدیریتی شامل موسسه فرهنگی - هنری شاهد نیز بوده است. با این وجود شخص مدیرعامل این موسسه (جانباز حیدری) ضمن ابراز گلایه از انتشار این خبر در فاش نیوز، آن را تکذیب کرد.

آینده نه چندان دور نتایج تغییرات بصورت ملموس تری خود را نمایان خواهد ساخت. بنا براین با توجه به رسالتی که این پایگاه خبری دارد، شنیده هایی از این دست را دست مایه خبر رسانی خود قرار می دهد، چرا که حق جامعه شاهد و ایثارگران می داند که از فعل و انفعالات سازمان متولی خود آگاهی یابند.


کد خبرنگار : 21