تاریخ : 1396,سه شنبه 07 شهريور19:42
کد خبر : 55088 - سرویس خبری : مسائل و مشکلات ایثارگران


مگر چند فرزند رزمنده داریم؟

همسنگران هشت سال دفاع مقدس- اجرای این تبصره (معافیت فرزندان) مانع از احراز جانبازی بیش از درصد مذکور توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران نمی‌باشد.

 تنها حامی رسانی جانبازان و رزمندگان شما هستید که مطالب را برای شما درد دل می کنیم. خواهشمند است درد دل این هم سنگران را سایت بگذارید تا دوستان اظهار نظر کنند.

  مگر در سطح کشور چقدر رزمنده داریم که با چنین شرایط روبرو هستند ما  تعدادی از رزمندگان  هشت سال دفاع مقدس که دارای  سن بالای 50 سال واز کارکنان زحمتکش و دلسوز وتقریبا  بالای 27 سال شاغل و در حال بازنشتگی در ادارات، وزارت خانه، شرکت ها، نظامی و غیره هستیم از ریاست محترم محبوب جمهور جناب آقای دکتر روحانی، جناب آقای دکتر نوبخت، جناب آقای دکتر لاریجانی جناب آقای دکتر نوروزی رئیس فراکسیون ایثارگران و همکارانشان و جناب آقای حاج آقاشهیدی رئیس محترم بنیاد شهید خواهشمندیم دستور فرمائید تا این تبصره اجرایی شود.

 بخدا قسم همه ی ما از قشر ضعیف زحمکتش جامعه این کشور هستیم و هرکدام با مشکلاتی خاصی با بیماری جمسی روحی روانی که از زمان مجرویت داریم دسته پنجه نرم می کنیم تاکنون هیچگونه امتیازی از محل کار دریافت ننمودیم. لذا از تمام دست اندرکاران مجددا" تقاضامندیم در خصوص این تبصره اقدام نمایند.

تبصره- بنیاد شهید و امور ایثارگران موظف است رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که صورت‌سانحه بالینی همزمان مجروحیت را ندارند اما مجروحیت آنها توسط کمیسیون پزشکی نهاد اعزام‌کننده (نیروهای مسلح) احراز می‌گردد را به‌عنوان جانباز تلقی نماید و حداقل پنج درصد (۵%) جانبازی به آنها تعلق می‌گیرد.
اجرای این تبصره مانع از احراز جانبازی بیش از درصد مذکور توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران نمی‌باشد.

از کلیه همسنگران فداکار و ایثارگر خواهشمندم پیگیری فرمائید. فراموش نکنید حق گرفتنی میباشد.

من الله التوفیق...با کمال تشکرو قدردانی ازسایت فاش نیوز ...

با ادب واحترام وتشکرفراوان


کد خبرنگار : 20