تاریخ : 1396,چهارشنبه 22 شهريور16:09
کد خبر : 55258 - سرویس خبری : گزارش و گفت و گو

سفر زیارتی جانبازان آسایشگاه امام خمینی به قم برگزار شد

سفر زیارتی جانبازان آسایشگاه امام خمینی به قم برگزار شد

جانبازان آسایشگاه حضرت امام خمینی طی یک اردوی یک روزه به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران مشرف شدند.

فاش نیوز -  گروهی از جانبازان آسایشگاه حضرت امام خمینی دیروز طی یک اردوی یک روزه به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران مشرف شدند.

بر پایه این گزارش، گروهی از جانبازان آسایشگاه حضرت امام خمینی دیروز طی یک اردوی یک روزه به همت شورای جانبازان این مرکز فرهنگی -  توانبخشی به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران مشرف شدند.

این گروه که شامل جانبازان و همراهانشان بود با یکی از اتوبوس های مناسب سازی شده که توسط ایثارگران سپاه در اختیارشان قرار گرفته بود از محل آسایشگاه امام به سمت شهر مقدس قم حرکت کردند و در حوالی ظهر برای زیارت و ادای نماز جماعت وارد صحن حرم مطهر فاطمه معصومه شدند.

جانبازان و همراهانشان پس از اقامه نماز و زیارت، به سمت مسجد معروف جمکران حرکت کردند و در آنجا مورد استقبال «اسماعیلی» مشاور تولیت مسجد جمکران قرار گرفتند و پس از صرف ناهار و استراحتی چند ساعته، به زیارت مسجد مقدس جمکران رفتند و نماز تحیت و نماز امام زمان علیه السلام را بجا آوردند.

جانبازان همچنین با مشاور تولیت مسجد جمکران دردباره مناسب سازی فیزیکی و تسهیل حضور جانبازان ومعلولان در این مکان مقدس که به گفته وی از کشورهای مختلف زائر جانباز و معلول دارد گفت و گو و تبادل نظر کردند.

گفتنی است در این سفر دست اندر کاران مسجد جمکران در حد امکانات و مقدورات خود میزبان این کاروان بودند که قابل تقدیر است.

کاروان زیارتی جانبازان آسایشگاه امام نهایتا" پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در مسجد جمکران، به تهران بازگشتند.

 


کد خبرنگار : 17