تاریخ : 1396,پنجشنبه 16 آذر15:30
کد خبر : 56984 - سرویس خبری : مقاله و یادداشت

دولتمردان جنجال آفرین!

دولتمردان جنجال آفرین!

سئوال اینجاست این مسائل تا کی ادامه دارد و پایان بخش و ختم این سخنان کی و در کجا شکل می گیرد؟

معلم جانباز

معلم جانباز- با احترام خدمت دوستان همرزمم جانبازان و ایثارگران معزز!

 در ایام خاص، اتفاقاتی دور و برمان می افتد که اگر بصیرت و آگاهی های سیاسی نداشته باشیم، چه بسا در امواج و رویداد های جامعه گیچ و سردرگم شویم. چرا که شاید باشند دوستانی که تحلیل و تجزیه امور جاری برایشان سخت باشد. رسانه ها وسایت های متفاوت در اینترنت و تلگرام و....هرکسی به دید خود و تفکرش مسائلی را بیان وبه خورد جامعه می دهند، بعضی مواقع آدم می ماند چه کسی راست میگوید وچه کسی تهمت میزند!

 اخیرا" رئیس جمهوری دولت 9 و 10 در تلگرام مسائلی را با همفکرانش بیان می کنند و التهابی را به جامعه وارد می کنند و کسانی در طرف دیگر سخنانی بر علیه آنها در کنفرانس های هفتگی اعلام میدارند که تمیز دادن آن واقعا" کار آسانی نیست که بتوان هضمش کرد و جالب است هر طرف هم در حال جذب و همگرائی عده ای از مردم می شوند و این داستان همچنان ادامه دارد و هر روز هم یاران طرفین افزایش و در کوچه وبازار سخت از طرف خودش دفاع می کند وتنها دلیلشان هم همان ویدئو ها ومطالب فضای مجازی است!

 سئوال اینجاست این مسائل تا کی ادامه دارد و پایان بخش و ختم این سخنان کی و در کجا شکل می گیرد؟ آیا از مسئولین بلندپایه نظام بزرگواری ورود پیدا می کند تا هم روشنگری بفرمایند و هم اختلافات فی مابین آنها را حل نمایند؟ آخر این که نمی شود کسی رئیس یک قوه باشد و طرفش 8سال رئیس جمهور یک کشور باشد، یکی به دزدی وبی عدالتی وجاسوسی متهم شود ودیگری به فتنه و اختلاس و.... متهم شود و 80 میلیون نفر هم سرکار که کدام یک راست میگوید! اگر اختلاسی هست و دزدی بوده، چرا راست به راست شهر به شهر می گردد و سخنران است نظام هم حفاظت وهزینه امنیت و... آن را همچنان می پردازد و آن طرف همچنان رئیس قوه است و امر ونهی می کند.

 به نظر حقیر این موضوع اگر تمام نشود دایره طرفداران بسط وگسترش می یابد و شاید روزی برای جمع کردن دیر شود و هزینه داشته باشد. همچنان که رهبری عزیز در 9دی ماه 88با یک سخنرانی مواضع ایران وملت وانقلاب را با فتنه گران روشن واعلام فرمودند نظر کدام شخص جامعه به نظرات معظم له نزدیک است و چشم فتنه را عملا" کور نمودند، الان هم زمان مناسب است تا به این بگو مگو ها پایان داد.

 ایثارگران وجانبازان و خانواده معظم شهدا که وارثان وصاحبان وخون دادگان این انقلاب پرشکوه اسلامی هستند، برنخواهند تافت که هرکسی سلیقه ای و یا باندی و گروهی منافع جامع ایران اسلامی را فدای منافع شخصی و جناحی خودکنند و هر آنچه دلشان بخواهد عنوان کنند!

 ملت هرچند نظرات طرفین را می شنوند و تحلیل می کنند اما مردم انقلابی منتظرند تا با رهنمودها وخطابه رهبری فرزانه اگر لازم شود همانند 9دی 88چشمان پرطمع زیاده خواهان را بار دیگر کور کنند و از تفرقه اندازی ایجاد التهاب بیزارند. دولت مردان به جای جنجال آفرینی به فکر معیشت مردم باشند! جلوی اختلاس های چند صد میلیاردی را بگیرند تا شاهراه تنفس مردم باز شود. مردم از مشکلات اقتصادی به خود می پیچند و جوانان سردرگم بزه های اجتماعی امان خانواده ها را بریده اما شکم سیران بی درد در حال شاخ و شانه کشیدن برای قدرت وثروتند!

خدا به داد ما برسد

حق یارتان


کد خبرنگار : 20