تاریخ : 1396,چهارشنبه 20 دي17:03
کد خبر : 57510 - سرویس خبری : اخبار

به کانال فاش‌نیوز در «سروش» و «آی‌گپ» بپیوندید

به کانال فاش‌نیوز در «سروش» و «آی‌گپ» بپیوندید

بررسی‌ها و تجربیات کاربران نشان می‌دهد دو نرم افزار «سروش» و «آی گپ»، نزدیک ترین گزینه ها به تلگرام بوده و امکانات مشابه و در مواردی بیش از تلگرام در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به گزارش فاش‌نیوز؛ با مختل شدن دسترسی به تلگرام، کوچ کاربران آن به نرم افزارهای جایگزین آغاز شد. نرم افزارهای متعددی از جمله «ویسپی»، « بی بی ام»، «واتس اپ»، «سروش»، «آی گپ» و چندین پیام رسان دیگر از جمله گزینه‌های موجود برای جایگزینی تلگرام هستند.

اما بررسی‌های ما و تجربیات شما کاربران نشان می‌دهد؛ دو نرم افزار «سروش» و «آی‌گپ»، نزدیک ترین گزینه ها به تلگرام بوده و امکانات تقریباً مشابه و در مواردی بیش از تلگرام در اختیار کاربران قرار می‌دهند. امکان ساخت کانال، گروه‌های کوچک و بزرگ، خصوصی، تماس صوتی، ارسال پیام صوتی، فایل های تصویری و ... در این دو پیام رسان در اختیار کاربران قرار دارد.

در بین این دو گزینه، «آی‌گپ» گرافیک نزدیکتری به تلگرام داشته و کاربران تلگرام به راحتی می‌توانند با آن کار کنند. همچنین «آی گپ» از نسخه وب یا دسکتاپ نیز پشتیبانی می‌کند.

شما می‌توانید به نسخه وب نرم افزار «آی گپ» از اینجا  دسترسی پیدا کنید. همانند تلگرام، پس از وارد کردن شماره تلفن، کد تایید برای شما پیامک می‌شود و با آن وارد برنامه می‌شوید.

همچنین می‌توانید از اینجا « کافه‌بازار - یا گوگل‌پلی » نسخه‌ اندروید «آی گپ» را نصب کنید. نرم‌افزار سروش را نیز می‌توانید از ایـنـجـا دانلود کنید.

پس از نصب این دو نرم افزار، می‌توانید فاش‌نیوز را در سروش و آی‌گپ دنبال کنید:

فاش‌نیوز در سروش  فاش‌نیوز در آی گپ

      


کد خبرنگار : 24