تاریخ : 1397,سه شنبه 25 ارديبهشت14:19
کد خبر : 59158 - سرویس خبری : اخبار

بالاخره رهبری موافق بود یا مخالف؟!

بالاخره رهبری موافق بود یا مخالف؟!

با مذاکره ای که اصل احترام متقابل و برابر باشد مخالفتی نیست اما به دلیل روحیه استثماری و استعماری و نگاه از بالا با موضع قدرت و قلدر مآبی امریکا و اروپا، اعتمادی به این کشورها نیست.

ناشناس- رهبری فرمودند با مذاکره ای که اصل احترام متقابل و برابر باشد مخالفتی نیست اما به دلیل روحیه استثماری و استعماری و نگاه از بالا با موضع قدرت و قلدر مآبی امریکا و اروپا، اعتمادی به این کشورها نیست. بارها و بارها در طول مذاکرات فرمودند که یک تضمین بین المللی بگیرید.ی ک تضمین محکم از کنگره امریکا که به صورت قانون تصویب شده باشد بگیرید. رئیس جمهور امریکا تضمین بدهد و امضا کند. گنجاندن بندهای نه گانه را خواستار شدند. انجام گام به گام تعهدات طرفین را خواستار شدند. بارها فرمودند به لبخند آنها اعتماد نکنید. به دست های آهنین زیر دستکش های مخمل آنها اعتماد نکنید. تا آنها تحریم ها را برنداشته اند، شما اندوخته خودتان را ندهید. نقد خود را به نسیه آنها ندهید.

 آیا واقعا تیم مذاکره کننده و دولت محترم اعتدال و تدبیر، حق ملت ایران را در نظر داشتند یا فقط به به لبخند موگرینی و جان کری بسنده کردند؟! مگر می شود یک توافق بین المللی انجام بپذیرد و در آن یک طرف حق شکایت نداشته باشد؟!  چرا تیم مذاکره کننده خودشان را گول زدند و حق شکایت را مطرح نکردند؟ حتی متن کامل برجام را از نماینده های مجلس مخفی نگه داشتند و نمایندگان این ملت مظلوم از مفاد کامل برجام اطلاع نداشتند. فقط و فقط به توضیحات شفاهی سخنگوی تیم مذاکره کننده بسنده باید می کردند.

  حتی موافقان برجام در مجلس شورای اسلامی و در دولت محترم تدبیر نماینده ای دلسوز که برای تصویب (نکبت سیاه) تاریخی هزار بار تاسف بارتر از عهدنامه ترکمان چای ۱۹۱۹ گلستان که ظرف بیست دقیقه به تصویب رسید، گریه می کرد را مورد تمسخر قرار دادند
آیا با توجه به فشارهایی که در این چند سال اخیر به رهبری برای پذیرفتن مذاکره و سازش آوردند، توجهی نباید بکنیم. تاریخ در حال تکرار را نمی بینیم و تهمت ناروا به رهبری می زنیم!

 علاوه بر دشمنان و بیگانگان خارجی، جریان های غرب گدا و غرب گرا، منافقی و ساده لوحان داخلی، شیوخ فتنه، نفوذی ها، مدیران بی لیاقت و  حضرات خاطره گو، بریده ها و جریان مرموز و به اصطلاح اصلاح طلب روشنفکر نماهای خود خوانده پیرو تفکر شاه سلطان حسینی همه وهمه در اذهان عمومی، مقام معظم رهبری را مخالف مذاکره معرفی نمی کردند، چطور حالا که گند زدند وجمهوری اسلامی ایران را در باتلاق برجام گرفتار کردند، همه و همه ی این حضرات خودشان را پشت سر رهبری مخفی می نمایند و می گویند رهبری در جریان بوده است!؟ 

 اینها که قبل از شروع مذاکرات نکبت می گفتند رهبری مانع انجام مذاکره با شیطان بزرگ میباشد!! وقتی با فشارهای سنگین همه جانبه به رهبری ایشان برای نجات کشور از دوقطبی و چند قطبی گری موافقت نمودند اما با شرط و شروط که در طی مذاکرات بارها و بارها ابراز داشتند، آیا شرط وشروط ایشان برای سربلندی ملت ایران و کشور و جهان اسلام به وسیله تیم مذاکره کننده و دولت محترم راستگوی تدبیر و امید انجام گردید؟!!

 در جنگ بین علی بن ابیطالب ومعاویه همین حضرات پیروزی صدرصد علی (ع) را به شکست صدرصد تبدیل کردند، بعد هم حضرت را به شهادت رساندند. تاریخ در هر صده ای تکرار می شود اما همیشه علی های برحق تاریخ در حصر بوده اند. بی معنی ترین شعار امروز جامعه ایران، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند!


کد خبرنگار : 20