تاریخ : 1397,پنجشنبه 17 خرداد16:43
کد خبر : 59220 - سرویس خبری : مسائل و مشکلات ایثارگران


شما ماده ۳۸ نیستی!

جانبا 70 درصد- جانباز 70درصد هستم که بعد از جانبازی استخدام سپاه شدم و مانند افراد سالم در تمام ماموریت های محوله انجام وظیفه کردم.

 درسال 79 به کمیسیون عالی فرستاده شدم که رای ازکار افتادگی کلی گردیدم. در طول سال های بعد هیچ امکانات استفاده نکردم نه زمین، نه فوق العاده شغل! و بین زمین و آسمان مانده بودم! هر وقت درخواست حقم را کردم، می‌گفتند برای شما 70درصدها بخشنامه ای نداریم.

 بعد از مدتی اعلام کردن شما کد 18 شدید (که بعدا" متوجه شدم منظور حالت اشتغال بوده) دیگر در محل خدمت حاضر نشوید. من هم در کنکور شرکت کردم و شروع به درس خواندن کردم و در سال 88 مدرک لیسانس گرفتم و در سال 92 با سی سال خدمت بازنشسته شدم.

 بعد از پیگیری های زیاد که اکنون ماده 38 ایثارگران اجرا شده و با توجه به کامل بودن پرونده، می گویند ماده 38 به من تعلق نمی گیرد!  لازم به ذکر میباشد ماده 38 به بسیجیانی که قبل از استخدامی در دستگاه های دولتی و لشکری جانباز شدن تعلق می گیرد!

چرا سپاه از دادن حق مسلم من و امثال من امتناع می کند؟ می خواهد به ماده 39 ارجاع دهد؟

لطفا" راهنمایی فرمایید.


کد خبرنگار : 23