تاریخ : 1397,شنبه 17 شهريور16:19
کد خبر : 61047 - سرویس خبری : ورزشی

گزارش مصور از مسابقات جانبازان بصیر و اختتامیه

همراه با مسابقات ورزشی جانبازان بصیر/ ساری (۱۲)

گزارش مصور از مسابقات جانبازان بصیر و اختتامیه

فاش نیوز، بنا بر رسالت فرهنگی و اطلاع رسانی خود با حضور در این مسابقات و جمع عزیزان جانبازِ بصیر سراسر کشور و گزارش لحظه ای این رویداد ورزشی، با پوشش و ارسال بموقع وقایع و مسابقات تیم ها در رشته های شنا و گلبال، تلاش کردند هموطنان عزیز، کاربران و خوانندگان فاش نیوز را در جریان مسابقات قرار دهند.

فاش نیوز - بالاخره با انجام مسابقات نهایی گلبال بین تیم های تهران ب و آذربایجان غربی و قهرمانی تیم تهرانی، پنجمین دوره مسابقات ورزشی گلبال و شنای جانبازان بصیر که از روز دوشنبه گذشته در ساری برگزار شد، با مشخص شدن تیم های رده بندی، مراسم اختتامیه و اهدای جوایر و کاپ های قهرمانی به تیم ها برگزار شد.

خبرنگار و عکاس پایگاه خبری تحلیلی فاش نیوز، بنا بر رسالت فرهنگی و اطلاع رسانی خود با حضور در این مسابقات و جمع عزیزان جانبازِ بصیر سراسر کشور و گزارش لحظه ای این رویداد ورزشی، با پوشش و ارسال بموقع وقایع و مسابقات تیم ها در رشته های شنا و گلبال، تلاش کردند هموطنان عزیز، کاربران و خوانندگان فاش نیوز را در جریان مسابقات قرار دهند.

از جمله حواشی مراسم اختتامیه مسابقات این موضوع بود که "کاک صلاح" از قهرمانان شنای تیم آذربایجان غربی، مدال های خود را به جهار تن از جانباختگان حادثه آتش سوزی جنگل های حاشیه دریاچه زریوار مریوان، اهدا کرد.

گزارش مربوط به نتایج تیم های ورزشی گلبال جانبازان بصیر پیشتر منتشر شده بود. اینک و در حالی که تیم های حاضر در مسابقات به استان های خود بازگشته اند، آخرین گزارش تصویری تقدیم کاربران گرامی می گردد.

در پنجمین دوره از مسابقات گلبال و شنای جانبازان بصیر، ورزشکاران ۱۶ استان در قالب ۱۸ تیم (الف و ب) از روز دوشنبه ۱۲ شهریور در مجموعه فرهنگی ورزشی ایثار ساری به رقابت با یک دیگر پرداختند.


کد خبرنگار : 17