تاریخ : 1397,یکشنبه 30 دي16:47
کد خبر : 63293 - سرویس خبری : مجلس شورای اسلامی

اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان به کارکنان و ایثارگران ارتش


اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان به کارکنان و ایثارگران ارتش

مبلغ ۸۰۰ میلیارد تومان از بودجه اختصاص یافته به ارتش در سال آینده بابت خرید مسکن و به صورت وام به کارکنان و ایثارگران ارتش پرداخت خواهد شد.

فاش نیوز - سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس از اختصاص دو هزار میلیارد تومان تسهیلات به ارتش جمهوری اسلامی در سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، «محمدمهدی مفتح» نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی در تشریح مصوبات درآمدی لایحه بودجه سال 98 خاطرنشان کرد: با تصویب نمایندگان ملت در کمیسیون تلفیق مجلس مبلغ دو هزار میلیارد تومان جهت بهبود معیشت کارکنان و ایثارگران ارتش در سال 98 اختصاص یافت.

سخنگوی کمیسیون تلفیق اظهار داشت: این مبلغ از محل منابع بانکی و با هماهنگی فرماندهی ارتش در سال 98 تامین و پرداخت خواهد شد.

مفتح ادامه داد: مبلغ 1200 میلیارد تومان از این مبلغ برای تسهیلات قرض الحسنه شامل ودیعه مسکن، جهیزیه و... به کارکنان و ایثارگران ارتش جمهوری اسلامی در سال آینده پرداخت خواهد شد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس دهم تاکید کرد: مبلغ 800 میلیارد تومان از بودجه اختصاص یافته به ارتش در سال آینده بابت خرید مسکن و به صورت وام به کارکنان و ایثارگران ارتش پرداخت خواهد شد.


کد خبرنگار : 17