تاریخ : 1397,چهارشنبه 24 بهمن18:33
کد خبر : 63813 - سرویس خبری : بدون ویرایش از شما


توضیحات یک کارمند صندوق شاهد

میثم پاریاب- من خودم فرزند شهید و جانباز 70 درصد تفحص هستم. الان 10 ساله که در بنیاد شهید مشغول به کار هستم وخودم هم مسئول صندوق شاهد در شهرستان محل کارم هستم. اول اینکه صندوق قرض الحسنه شاهد تمام کارهاش شفاف و روشنه. هر کدام از اعضا کافیه یه تماس با نماینده صندوق شهرشون بگیرن و با دادن کد ملی از موجودی و مانده وامشون مطلع شوند و یا با مراجعه به مسئول صندوق شهر و تکمیل فرم دریافت شناسه و رمز عبور اینترنتی در هر مکان و زمان به حساب و کتاب صندوق خودشون دسترسی داشته باشند.

 مورد بعدی اینکه بعد از فوت هر یک از اعضاء صندوق چون وامی که دریافت شده بیمه می باشد، پس از پرداخت مانده وام (به هر مقدار که باشه) از سوی شرکت بیمه طرف قرارداد، موجودی صندوق شخص متوفی به حساب وراث قانونی کارسازی می شود. و یک ریال از پول کسی بالا کشیده نمی شود.

 اگه اشخاصی می خواهند بدانند چه بر سر پس انداز صندوقشان میاید بدونند که این پس انداز و پس اندازهای دیگر اعضای صندوق بلافاصله پس از جمع آوری و با اضافه شدن به اقساط اخذ شده در آن ماه در قالب وام دوباره به اعضایی که بدهی شان به حد نصاب رسیده ( یعنی به یک ششم وام دریافتی) پرداخت می شود.

 خوبه که ایثارگران و اعضای محترم صندوق شاهد بدونند که حدوداً چهار ساله که صندوق شاهد زیر مجموعه بانک مرکزی شده و به طور دائم از سوی بازرسان بانک مرکزی مورد ارزیابی و بازرسی قرار میگیره. مطمئن باشید که صندوق شاهد از امن ترین و مطمئن ترین صندوق های قرض الحسنه موجود در کشوره. خصوصاً که الان دو دوره است که مدیرکل صندوق از فرزندان گرانقدر شهید برگزیده میشه. در حال حاضر آقای دکتر اسلام کریمی فرزند گرامی شهید و از نخبگان و افراد بسیار متعهد و دلسوز جامعه ایثارگریه.
اگه سوال دیگری باشه در خدمتم.

و من الله التوفیق


کد خبرنگار : 20