تاریخ : 1397,یکشنبه 26 اسفند19:58
کد خبر : 64646 - سرویس خبری : مقاومت بین الملل


پدافند غیر عامل رزمندگان فاطمیون در سوریه +عکس

پدافند غیرعامل نوعی دفاع غیرنظامی است به اقداماتی اطلاق می‌گردد که بدون نیاز به جنگ‌ افزار می‌توان از وارد شدن خسارات جلوگیری کرد.

به گزارش فاش‌نیوز، «فاطمیون» قهرمانان جدید دوران مقاومت، دلاورانه ایستاده‌اند و تاریخ و جغرافیای دوران جدید را دگرگون می‌کنند. دلاوران افغانستانی نبرد با شر بزرگ روزگار ما، همچنان شهید و مجروح می‌دهند و همچنان اجازه نزدیک شدن به حرم عقلیه بنی‌هاشم(س) را نمی‌دهند.

هرچند از پایان حکومت داعش در سوریه بیش از یک سال می‌گذرد و دست خیلی از گروه‌های تروریستی و تکفیری از اشغالگری در این جغرافیا کوتاه شده است، اما همچنان پاکسازی و امنیت بخشیدن به جبهه مقاومت از رزمندگان شهید گرفته و می‌گیرد و همچنان رزمندگان فاطمیون غیورانه برای دفاع از جبهه مقاومت اسلامی آموزش دیده و آمادگی نظامی خود را حفظ می‌کنند.

پدافند غیر عامل نوعی دفاع غیر نظامی است به اقداماتی اطلاق می‌گردد که بدون نیاز به جنگ‌ افزار و با اجرای آن می‌توان از وارد شدن خسارات مالی و انسانی جلوگیری کرده یا میزان این خسارات و تلفات را به حداقل ممکن کاهش داد.

حفر کانال و سنگر توسط رزمندگان فاطمیون در راستای پدافند غیر عامل در سوریه انجام شده است. تصاویر این کانال سازی که توسط مرکز رسانه‌ای فاطمیون تهیه شده است در ادامه قابل مشاهده است:


منبع : تسنیم