تاریخ : 1398,یکشنبه 25 فروردين19:51
کد خبر : 65277 - سرویس خبری : مجلس شورای اسلامی

درخواست رسیدگی ویژه به جانبازان مناطق سیل‌زده

درخواست رسیدگی ویژه به جانبازان مناطق سیل‌زده

نماینده ایثارگر مجلس خواستار رسیدگی ویژه به نیاز ها و مشکلات ایثارگران مناطق سیل زده کشور شد.

فاش نیوز- نماینده ایثارگر مجلس خواستار رسیدگی ویژه به نیاز ها و مشکلات ایثارگران مناطق سیل زده کشور شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، نادر قاضی پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تذکر خود در صحن علنی مجلس خاطرنشان کرد: سیلاب های اخیر در کشور، مناطق وسیعی را دربرگرفت و متاسفانه باعث واردآمدن خسارات جانی و مالی در بسیاری از استان ها شده است.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رسیدگی به مناطق سیل زده و جبران خسارت های وارده به آنها، رسیدگی ویژه دولت و به خصوص بنیاد شهید و امور ایثارگران مناطق سیلزده را خواستار شد و اظهار داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به سرعت به ایثارگران از جمله جانبازان ویلچری، شیمیایی، اعصاب و روان رسیدگی و نیازهای آنها را برطرف کند.

نماینده ایثارگر مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: جانبازان عزیز که برخی از آنها شیمیایی و برخی دیگر اعصاب و روان و ویلچری هستند، احتیاج به توجه و رسیدگی ویژه در مناطق سیلزده دارند و متاسفانه جابجا شدن آنها و دسترسی به نیازهای اولیه برای آنها سخت است.

وی اضافه کرد: برخی از جانبازان عزیز که اعصاب و روان هستند و مگهداری آنها در خانه مشکلاتی را ایجاد می کند با وضعیت سیلاب و ورود آب به خانه ها، خانواده های این عزیزان را دچار بسیاری از مشکلات در مناطق سیل زده کرده است.

قاضی پور با اشاره به سیلاب در خوزستان، گلستان و لرستان و تاثیر آن بر زندگی مردم و ایثارگران خاطرنشان کرد: اگر چه باران رحمت الهی است، اما وقتی تبدیل به سیلاب شود، مسلما مشکلاتی بدنبال خواهد داشت و جامعه ایثارگری نیز در این مورد بی نصیب نماند.

نماینده مردم ارومیه در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا بنیاد گزارش ارائه کرده است یادآور شد: هنوز از سوی بنیاد شهید گزارشی به ما ارائه نشده است.


کد خبرنگار : 17