تاریخ : 1398,جمعه 27 ارديبهشت19:52
کد خبر : 66171 - سرویس خبری : بدون ویرایش از شما


دغدغه های امروز یک جانباز ۷۰ درصد

سراندیب (جانباز هفتاددرصد) -  سلام علیکم خدمت همه عزیزان و بزرگواران؛ دیروز بعد از ظهر فرصتی پیش آمد و با صندلی چرخدار از بیمارستان ساسان واقع در بلوارکشاورز به سمت ضلع شمال غربی میدان ولیعصر و در ادامه شمال خیابان ولیعصر تا نزدیک سینما آفریقا رفتم. آنچه مشاهده کردم بسیار دردآور است هرچند که مدت هاست این وضع قابل رؤیت است ولی رفته رفته بیشر می شود. دستفروش هاى بسیارى را دیدم با میانگین سنی حدود ۲۵ سال از نوجوان تا میانسال، درحالی که کارشان کساد و به فاصله کمی از همدیگر بساط داشتند. زنان جوانی که با چند بچه قد و نیم قد، با نگاه عابرین، مشتاقانه تقاضای جذب مشتری را داشتند، دختران جوانی که به نظرمی آمد دانشجو باشند درحالی که ارزش اجناس بساط همگی آنها ناچیز و آن اجناس غیرضروری بودند، البته مذکرین نیز بساط داشتند ولی مؤنثین بیشر در معرض آسیب و خطر هستند. کاملا" مبرهن است بیشتر وقت و تربیت نسل آینده با مادران است. درست است که این وضع قبل از انقلاب هم دیده می شد، لاکن ادامه آن به سبب کوتاهی و نقصان و تنبلی و کج فهمی بخش قابل توجهی از مسئولین، بخصوص در سال هاى اخیر، با گذشت ۴۰ سال از انقلاب، بسیار دردآور است و به اسم اسلام‌ و نظام مقدس جمهوری اسلامی نوشته می شود.

غیرقابل انکار است که جمهوری اسلامی خدمات بسیاری، نه تنها به ایران عزیزتر از جانم بلکه به بشریت کرده است و اثباتش کاملا"مستدل و مستند است اما چرا نظام باید چوب ناتوانی کم و بیش سه قوا درطول دوران های مختلف را بخورد. یکی پس از دیگری اختلاس های کلان رو می شود درحالیکه مختلسین رانتخوار و وابسته به مسئولین هستند؛ جاسوسها مرتبا" پیدا می شوند، وزیر مسکن قبلی افتخار می کند که حقوق یامفت گرفته و حتی یک مسکن نساخته؛ حال آنکه رونق بازار مسکن می تواند قیمت افسارگسیخته مسکن را مهار نموده و باعث رونق کسب و کار و تولید در همه عرصه ها در کشور شود؛ دزد صندوق ذخیره فرهنگیان از طرف معاون رئیس جمهور ذخیره انقلاب خطاب می شود و دختر این دزد که نماینده مجلس است، آن دزدی را سهم پدرش از سفره انقلاب خوانده وبی اشکال می داند، نماینده دیگر مجلس که خانم است، حجاب برتر را ناصحیح می شمرد و چادری بودن خودش را از روی اجبار می داند. نماینده دیگر مجلس دست رئیس جمهور را می بوسد. آن نماینده دیگر مجلس عکس وزیر کشور را می بوسد.

خدا بیآمرزد معاویه و عمروعاص و عبیدالله بن زبیر و امثاللهم را! گویا دوباره زنده شده اند. چه برجام خوب و خوش یمنی! آن همه سرمایه که خرج ساخت و راه اندازی انرژی اتمی شد و آن همه هزینه که خرج تعطیل شدندنش و پر کردن قلب راکتوراتمی با بتن شد و حقوق های هنگفت و هزینه سفرهای خارجی‌ که از جیب این ملت و صدها سکه ای که به دست آقای رئیس جمهور نصیب مسئولین مربوطه شد و هزینه های هنگفتی که برای راه اندازی مجددا"آن صرف می شود و خواهد شد آیا جز از جیب این قشر فقیر و مستضعف دستفروش و امثالهم می رود واین ملت بزرگوار ایران عزیز باید جورش را بکشند؟

ای خوشا به حال شهداء و بدا به حال ما که زنده ماندیم تا چنین روزهایی را ببینیم که علی دوباره مظلوم است.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی سیدعلی ما را محافظت بفرما
خدایا خدایا از عمر ما بکاه و بر عمر رهبر افزا
آمین یا رب العالمین

ارادتمند سراندیب جانباز۷۰%


کد خبرنگار : 19