تاریخ : 1398,سه شنبه 21 خرداد19:30
کد خبر : 66957 - سرویس خبری : مجلس شورای اسلامی

تامین اعتبارات لازم برای بیمه تکمیلی ایثارگران


تامین اعتبارات لازم برای بیمه تکمیلی ایثارگران

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمادگی نمایندگان برای تصویب موضوعات مربوط به جامعه ایثارگری از تامین کامل اعتبارات مورد نیاز بیمه تکمیلی ایثارگران خبر داد.

فاش نیوز - نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمادگی نمایندگان برای تصویب موضوعات مربوط به جامعه ایثارگری از تامین کامل اعتبارات مورد نیاز بیمه تکمیلی ایثارگران خبر داد.

 به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی مجلس در پاسخ به انتقادات مطرح شده در حوزه دارو و درمان از سوی جامعه ایثارگری اظهار داشت: درخصوص موضوع بیمه تکمیلی ایثارگران، همانطور که مطلع هستید، نمایندگان مجلس شورای اسلامی اسفند ماه سال گذشته مصوبه ای را به تصویب برسانند که بر اساس آن امر درمان ایثارگران و بیمه تکمیلی به بنیاد شهید امور ایثارگران ارجاع شد.

  عضو مجمع نمایندگان استان فارس درخصوص تامین اعتبارات این قانون یادآور شد: ما این موضوع را در قانون هدفمندی لحاظ کردیم و دولت موظف شده است از محل درآمدهای هدفمندی یارانه ها اعتبارات لازم را تهیه کند و عدم تامین منابع مالی و اجرا نشدن آن تخلف محسوب می شود.

  وی ادامه داد: قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اگر چه از مصوبات خوب مجلس در سال های گذشته است، اما متاسفانه هنوز به طور کامل اجرایی نشده است و این موضوع نوعی اجحاف در حق ایثارگران و خانواده معظم شهدا است.

  نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر موضوعی که به نفع ایثارگران تا کنون در مجلس مطرح شده است، هم در لایحه بودجه و هم در بخش قوانین به عنوان یک نماینده برای آن سنگ تمام گذاشته ام و هر چه در توانم بوده انجام داده ام و امیدوارم در آینده هر چه که مدنظر جامعه ایثارگری است را بتوان به مرحله اجرا تبدیل کرد.


کد خبرنگار : 17