تاریخ : 1398,دوشنبه 10 تير13:34
کد خبر : 67808 - سرویس خبری : بدون ویرایش از شما

ایثارگران را پل کردید برای منافع خود!حسن اکبری - ضمن ارادت فراوان به شهدای گرامی بخصوص شهدای دفاع مقدس ایران و  آنان که صالح تر بودند و شهید شدند.

ضمن احترام به خانواده درجه اول این عزیزان، آیا هنوز باید در هر چیزی اولویت داشته باشند و قوانین را برای خود تصویب کنند؟

ما در طول تاریخ، شهدا و ایثارگران فراوان داشته ایم که ایران را حفظ کردند از حمله امثال اسکندر، تیمور، افغان، صدام، عثمانی، اعراب، مغول، روس و انگلیس.

آیا پدران و فرزان آنها که اجداد تمام ایرانی ها بوده اند از این مملکت دفاع نکردند، شهید ندادند، جانباز ندادند؟

دفاع از هر ایرانی و وطن واجب است در هردوره و زمانه ای، چه حال، چه در گذشته و چه آینده!

 آیا باید سایر قوانین و تمام حق و حقوق جامعه مانند ایثارگران به ایشان تعلق بگیرد؟ البته من نوکر شهدا و خانواده آنها هستم ولی دیگران از نام آنها، پلکانی برای مقام وثروت ساختند ودیدیم مدیریتشان، بخصوص در این ایام چه گلی در مدیریت ایران بر سر ایرانی ها زدند! 

 جایی خواندم بهترین و موفق ترین شرکت های دنیا میانگین سنی مدیریتشان بیست و هفت تا سی سال دارند. خدا وکیلی شما مسئولین کمی به مردم فکر کنید، به نظرم بروید منزل و استراحت کنید.

خودتان هم می دانید مردم از مدیریت کنونی کشور راضی نیستند، پس چرا مثل کبک سرتان را زیر برف کرده اید؟

آیا دهه شصت که جوانان انقلاب را اداره کردند و جنگ را هم اداره کردند سن بالایی داشتند؟

 باید جایتان رو بدهید به جوانان تا با جوانی و انرژی بالایی که دارند کشور را اداره کنند. به والله شهدای راستین انقلاب و جنگ، وضعیت کشور را می بینند و ناراضی اند. نه اینکه ما هیچ موفقیتی نداشته ایم، ولی آنطور که در شان مردم ما باشد نبوده.

 یکی از مواردی که همیشه تا ابد افتخار خواهیم کرد زدن و ساقط کردن پهباد جاسوسی آمریکا بود. چه لذتی بردم، آن هم با سیستم دفاعی ساخت خودمان. ولی کسانی که چند ماه رفتند پشت جبهه و نمایشی حضور داشتند و خودشان را طلبکار می دانید، لطفا تشریف ببرند و مدیریت را بدهند به جوانان.


کد خبرنگار : 20