تاریخ : 1398,یکشنبه 16 تير14:33
کد خبر : 67998 - سرویس خبری : فرهنگی


آغاز به کار نمایشگاه عکس«ایثار اجتماعی»

مدیر کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از گشایش نخستین نمایشگاه عکس «ایثار اجتماعی» با نمایش آثار هنرمندان شاهد و ایثارگر در خانه هنرمندان خبر داد.

آغاز به کار نخستین نمایشگاه عکس «ایثار اجتماعی»

سید مرتضی حسینی، مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از گشایش نخستین نمایشگاه عکس «ایثار اجتماعی» با نمایش آثار هنرمندان شاهد و ایثارگر در خانه هنرمندان خبر داد و گفت: نمایش 42 قطعه عکس برگزیده هنرمندان شاهد و ایثارگر با عنوان نمایشگاه عکس «ایثار اجتماعی» از روز جمعه، چهاردهم تیرماه در گالری «نامی» خانه هنرمندان آغاز شد و تا هجدهم تیرماه ادامه دارد.

مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: این نمایشگاه به همت اداره کل امور هنری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همکاری خانه هنرمندان برپا شده است و علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 14 الی 22 به خانه هنرمندان تهران واقع در خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی مراجعه کنند.

اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ترویج ایثار اجتماعی در راستای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت این نمایشگاه را با محوریت «ایثار اجتماعی» برگزار می‌کند.

سومین جشنواره ملی فیلم ایثار در سال جاری با محوریت فیلم نامه و فیلم کوتاه ایثار اجتماعی برگزار می‌شود و «ایثار اجتماعی - رشد فضایل اخلاقی»، «ایثار اجتماعی - تقویت رفتارهای جمع گرایانه،» «ایثار اجتماعی - بهداشت روانی فرد و جامعه»، «ایثار اجتماعی- امید به زندگی»، «ایثار اجتماعی- سلامت اجتماعی» و «ایثار اجتماعی- امنیت ملی و آرامش اجتماعی» از محورهای فراخوان این جشنواره اعلام شده است.

انتهای پیام/


منبع : تسنیم