تاریخ : 1398,شنبه 22 تير13:53
کد خبر : 68149 - سرویس خبری : اخبار


همه باید ایثارگر باشیم

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در شرایط کنونی جامعه همه باید ایثارگر باشیم تا از بن‌بست‌ها خارج شویم.

همه باید ایثارگر باشیم

منطقه زنجان، منصور میرمرادی در شورای معاونان و مدیران بنیاد شهید استان زنجان با اشاره به وجود 7000  جانباز در استان زنجان، افزود: اگر احتمالی در نظر بگیریم ۵۰ درصد از این افراد شاغل هستند و تعدادی نیمه‌شاغل و مستمری‌بگیر و تعدادی کمک معاش‌بگیر هستند .

وی با بیان اینکه برای هر یک از این افراد خدمات مربوط ارائه می‌شود، تصریح کرد: در واقع هیچ یک از این افراد محروم از خدمات نیستند .

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنیاد شهید، همچنین به موضوعاتی درباره تبدیل وضعیت نیروها، بحث حمایت‌های تحصیلی، مزایای قابل ارائه به کارکنان اشاره کرد و ادامه داد: در چارچوب قانون نسبت به پیگیری مطالبات در این حوزه نیز اقدام خواهد شد .

میرمرادی تاکید کرد: باید نسبت به ارتقای فرهنگ سازمانی کوشش و در راستای تکریم حفظ ارزش‌های سازمانی، عِرق به سازمان و از بین بردن هرگونه بدبینی و بی‌اعتمادی تلاش کرد .

وی با بیان اینکه رزمندگانی که چندین سال در جبهه‌های جنگ حضور داشتند، امروز در مظلومیت هستند، تصریح‌ کرد: امروز ما وظیفه داریم به معنای کرامت، پاس‌داشت و ستایش از آن‌ها تقدیر کنیم .

این مسئول با اشاره به اینکه امروز در شرایط اقتصادی نامناسب همه باید ایثارگری کنند، گفت: همه باید ایثارگر باشیم تا از بن‌بست‌ها خارج شویم .

وی با اشاره به اینکه ایثارگران و رزمندگان سند افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، خاطرنشان کرد: این افراد در هشت سال دفاع‌مقدس نیز نقش‌آفرینی داشته و اکنون در بسیاری از صحنه‌های انقلابی ایفای نقش می‌کنند.